Се продава Canon 60D + 18-55mm, 55-250mm, 50mm 1.8 II

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.173
Поени од реакции
16.601
Значи вака со тешка душа го продавам апаратчето мое досегашно. Не е сликан по свадби и има приближно 5,500 откинувања. Можи да се провери со било кој софтвер и да се види во било кое време, доколку нешто не е вистина гратис ќе ви гo дадам. Купен од Америка. Го продавам поради купување на Full Frame. Го продавам комплет со :

18-55mm
55-250mm
50mm f/1.8 II

Слики моментално немам али можам да пратам на заинтересиран не е проблем

Цена - 850е
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.173
Поени од реакции
16.601
Продадено :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom