Се за Samsung Galaxy Mini

Член од
25 февруари 2012
Мислења
18
Поени од реакции
2
Sakam site da spodelam svoe mislenje okolu samsung galaxi mini,se razbira tie sto go koristat ovaj model,me ne interesiraat povejke raboti....Pozdrav....
 

Limbo

maybe an alien
Член од
26 декември 2007
Мислења
832
Поени од реакции
1.457
Sakam site da spodelam svoe mislenje okolu samsung galaxi mini,se razbira tie sto go koristat ovaj model,me ne interesiraat povejke raboti....Pozdrav....
што те интересира поконкертно?
 
Член од
10 ноември 2011
Мислења
120
Поени од реакции
56
Да и мене ме интересира за телефонов бидејќи во план сум да го земам.А конкретно ме интересира дали е брз,дали екранот на допир е добар,каква е камерата,која верзија на андроид ја има и колку сте задоволни од телефонов?
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Јас искрено не би го зел овој телефон. Ако има други на понудата (доколку е од оператор) пуштете да видиме што даваат. Или ако ви е за вака од приватни мобилари, за тие пари има и подобри телефони.
 
Член од
25 февруари 2012
Мислења
18
Поени од реакции
2
Телефонцето е петка,сега засега добро ме слузи,има добри опции,камерата не е несто нај нај,али неми
игра улога мене барем то.допирот е супер нема некој заебанци брзо телефонце,па НЕНОБЕСТ ,доколку
сакас да го купис нема да згресис.за парите е добар телефон....Поздрав
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
348
Поени од реакции
81
Татко ми го продолжи денеска договорот на ВИП и го зема телефонов. Го пишува како Samsung Galaxy Pop Plus S5570I и за разлика од Galaxy Mini има процесор 832MHz :)

Го расчепкав некој саат и сега засега е супер, уште батерија како држи да се види :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom