Се гадите ли од орален секс?

S

smart ass

Гостин
Оралката е дејствие во кое жената го пумпа мажот како балон... а тој лета во облаци се до моментот, кога тој сакајќи да полета ќе исфрли дел од својот товар за да биде полесен!
Еее,ами мажот кога лиже путе...а,и тоа се убаини..стимулирање на срамните усни со прстите(палец и среден прст минеш нагоре надолу..) додека со јазикот и усните ја доведуваш до лудило...

Мене ми е убаво обостран орал...нема салам секс без орал.барем за мене.

Башка задоволство е да пружаш задоволство...така:smir:

Така така, вшмукување закон она плуп, плуп да прави, а во уста свршување не....на стомаче и на цициња лепота...
Абе треба да знаат...ма човече вените мислам ќе ми испукаат:vozbud:

:pos2::pos2::pos2:

Спермата никогаш повкусна

И девојките отсега ќе можат повеќе да уживаат во оралниот секс, благодарение на новиот додаток во исхраната кој вкусот на спермата ќе го промени од непријатно соленкаст, во благ и овошен.

Sweet Release Male е додаток во исхраната, 100% природен, а се состои од мешавина од природни овошни состојки (јаболка, манго, брусница, боровница, цреша и друго).

Се конзумира два пати дневно пред оброкот и за неколку недели спермата ќе има вкус и мирис на јаболка.


Изгледа како идеално решение за сите оние на кои оралниот секс им е одбивен поради непријатниот мирис и вкус на спермата.

Овој нов начин за подобрување на сексуалниот живот, попрецизно кажано на оралниот секс, е вистинско изненадување, и за мажите и за жените.

Мажите уживаат во оралниот секс и веројатно би сакале да бидат почесто почестени со него, но за повеќето жени е одбивен токму поради вкусот и мирисот на спермата.


Благодарение на овој додаток во исхраната, жената на крајот од оралниот секс нема да биде непријатно изненадена.

Но тоа не е се!

Освен тоа што ќе го подобри вкусот и мирисот на спермата, воедно е делува и антибактериски, го зајакнува имунолошкиот систем, содржи омега-3 и омега-6 и го намалува холестеролот. Не се забележани нуспојави, а можат да го конзумираат и вегетаријанци.


Покрај препаратот треба да знаете и кои други начини се потребни за да го подобрите вкусот на спермата.

Чекор 1
Иако ова е голем чекор, воедно е и најголем. Значи, за подобрување на вкусот на спермата, потребно е да се намали внесувањето на кофеин, никотин и алкохол. Со други зборови, поретко цигари, кока кола или пиво. Наместо тоа пијте вода. Два литри вода дневно се доволни за прочистување од разните токсини.

Чекор 2
Јадете што повеќе овошје и зеленчук. Особено лубеница, ананас, брусница, манго и цитрони.

Чекор 3
Нема ништо лошо во повременото конзумирање зачинета храна или повеќе лук и кромид, но доколку планирате заеднички викенд, едноставно заборавете на тоа. Лукот, кромидот и зачинетата храна и даваат дополнително непријатен вкус на спермата. Наместо тоа земете цимет, цитрон, целер, мента...

#

Ај сега да те видам дали ќе гризаш илки ќе бараш уште :smir:
ај ебаго за ваков булшит ќе трошиш пари....башка фетиш..некако ми стои.

Еј помалце цигари и кафе....ЈОК БРЕ...и џена џејмисон дај ми ја не и течам у уста ако неќе....

П.С абе имаше една сцена лезбо со неа во купатило со друга типка...плочките беа шаховски...ЛОЛ ме излуди.:vozbud::vozbud:
 
Член од
1 февруари 2010
Мислења
57
Поени од реакции
4
gunner.mkd , многу си реалист. Инаку за производот што го препорачуваш ќе го најадам и ќе го купам и би сакал да видам дали кај партнерката навистина ќе примети поинаков вкус на спермата кога водиме орален секс, инаку досега никогаш не ми се пожалила дека и смета спермата кога ќе свршам во нејзината уста. ИНаку во разговор со неа не ми пререкува дека сум свршил во неа, напротив во моментот на екстаза пред , свршување и имам кажано да си ја тргне раката и да го извади надвор да свршам, но приметив лично дека не и смета можеби и затоа не го вади од уста- можеби и годи??
 
Член од
24 јуни 2008
Мислења
1.705
Поени од реакции
75
Од орален секс никако! Специјалист сум за лижење пичиња... :wink:
А тоа со свршувањето ми се има случено еднаш и не беше баш искуство за фалење, туку ај ќе ви раскажам и така одамна беше.
Бевме во подолга врска и оралниот секс го практикувавме многу. Една вечер на гости кај мој братучед одиме на спиење и таа под јорган го лапа, уживаме двајцата и дојде момент да свршам и ја тргам главата, таа не застанува, па си помислив сака да оди понатаму, ова не сме пробале уште ...:pos2:
И свршив во устата, ама девојката се изненади, се засркна и истрча надвор да ја плукне спермата. Ми беше навистина непријатно , а таа заспа налутена демек намерно сум и направил така...затоа немојте „несакајќи“ да свршувате во уста!!! Ако таа пак се пали на такво нешто тогаш имате среќа :wink:
 
G

Giggles

Гостин
И свршив во устата, ама девојката се изненади, се засркна и истрча надвор да ја плукне спермата. Ми беше навистина непријатно , а таа заспа налутена демек намерно сум и направил така...затоа немојте „несакајќи“ да свршувате во уста!!! Ако таа пак се пали на такво нешто тогаш имате среќа :wink:
хахаха требало навреме да ја информираш за моментот :))) Од кај да знае она? У право си е шо се налутила :P
 

DVX

Член од
22 мај 2009
Мислења
85
Поени од реакции
5

Human

Explorer
Член од
10 октомври 2009
Мислења
12.066
Поени од реакции
4.716
Член од
28 април 2009
Мислења
13
Поени од реакции
0
Мажите сигурно немаат проблем на оваа тема (има исклучоци со одредени комплекси во себе), а за жените според мене овој чин станува задоволство дури кога ќе осознаат дека тоа многу му значи на партнерот, и дека поради тоа ќе добијат многу поголемо внимание, особено ако и се укаже довербата дека тоа многу добро го прави. :smir:
 
Член од
1 февруари 2010
Мислења
57
Поени од реакции
4
prijateli/ ki mi go razubavivte zivotot, vi blagodaram za objektivnosta na vasite mislenja vo odnos na temata
preporaka: seksajte se kolku sto mozete poveke, dali vaginalno oralno ili analno ke recam na kraj, sto najpoveke vi odgovara toa praktikuvajte go.
POZDRAV I UZIVAJTE VO SEKSOT
Caos!
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.731
Поени од реакции
9.782
Еве совети од искусен тип за женските, како да пружаат орално задоволство на нивните партнери :helou:
 

Pl.

Pl.
Член од
16 јули 2009
Мислења
566
Поени од реакции
62
нормално дека не се гадам да ми сврши во уста,а сакам и орален секс.кој се гади од такви работи треба да помисли дали е со вистинскиот партнер.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom