Се гадите ли од орален секс?

D

Daedalus

Гостин
Говинда е најбоље, куче што лае и мрда со опавчето. Прво се умилкува, лајка постови и слични срања, а после кога се расправаш со некој, демек те ремети со него заедно, без разлика на тоа што другиов се срами од тоа Говинда да го поддржува.
Он е од тие во маало што се умилкуваат на сите банди, а никој нејќе да им прави муабет. Таа будалата што сите ја знаат со фаца која те тера да ја тепаш и иако јаде ќутек, продолжува да се понаша како ретардиран и да замара.
Говинда, да би имал апсолутна власт, би те врзал и би те горел со жиг цело време, а твојот плач ќе го снимам и ќе си го пуштам секогаш кога сум тужен.
 

Макед0нер

Red Devil
Член од
7 март 2012
Мислења
746
Поени од реакции
639
Газенцето сакам да ми го лижат, немам женски полов орган за среќа.[DOUBLEPOST=1469988878][/DOUBLEPOST]
педер си? :confused:
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Говинда, да би имал апсолутна власт, би те врзал и би те горел со жиг цело време, а твојот плач ќе го снимам и ќе си го пуштам секогаш кога сум тужен.
Toa znaci deka non-stop denje nokje bi go gledal snimakot.
A zamisli koga i @Let 3 bi go gorel zaedno so mene sekogas koga ke ja gledas snimkata ke dozivuvas kosmicki orgazmi posto i taka prirodata te zeznala malce.
BTW on topic se gadish li ponekogas koga mu pruzash blov dzob na @Let 3 ili ednostavno toa e nevozmozno?
 

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
3.022
Поени од реакции
1.282
Луѓе чилајте.Ова не е место за фрустрации.Ако на некој не му се допаѓа темата нека ја напушти ама вакви ефтини препукувања не.Друг момент гледам злоупотреба и на лгбт.Само ќе речам не мешајте баби и жаби.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.809
Поени од реакции
15.732

Пеце

Пелистер-Битола
Член од
16 септември 2009
Мислења
4.210
Поени од реакции
4.951
Како можи бе да се гадите :D
Дури не го издудла убо, не се почнува со другото, то е дел од предиграта :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom