Семинарски, состави, есеи, задачи

B

Black Guard

Гостин
ми треба страна за техничко утостителско техничар македонски предмет ? за вондредно полагање фала

Чекај малку--ти учиш угостителски али полагаш македонски јазик предметна тема за матура т.е матурска тема така??

Ако е така кажи кои теми ви ги дадоа па ќе видам јас што можам околу тоа и дали можам?

Ima li nekoj tuka medicina shto studira ?????:icon_mrgr:
Е сега гледам и погоре си пишал

Очигледно Има али неќе на некој што не го познава да му напише труд без пари и плус треба да учи не се глупи како јас или хумани како јас-предуди џенерале како мене разбираш??

Пошто јас немам готова туку ќе почнам а кога нешто почнувам.....го довршувам.

Кажи ти која тема е за организациско однесување оти имам добра идеја и колку страни па ќе напишам тоа е де факто менаџмент на човечки ресурди до кога оти и јас сега треба да почнам да учам мноогу тешки и комплексни лекции.(оти сериозна е)!!!!

материјал за html5 некој да не му се најдува нешто :)
Дај маил или ајде првен на ПП па потврди само на темава дека си го добил материјалот(има и калкулатор) чекај на приватна ќе го пратам ако се аплоадира ОК ако не ќе мора маил оти хостингот ме зеза ама ако,порано губев десетици гигбајти а сега се е зачувано и да се сјебе компјутерот податоците се тука.

ЕДИТ сега ќе ти пратам на ПП и проста игрица и материјал за ХТМЛ 5 потврди само дека си го симнал за да го избришам.
 
Член од
21 август 2008
Мислења
5.204
Поени од реакции
953
Чекај малку--ти учиш угостителски али полагаш македонски јазик предметна тема за матура т.е матурска тема така??

Ако е така кажи кои теми ви ги дадоа па ќе видам јас што можам околу тоа и дали можам?
.
вака брат јас иам завршено веке еднаш средно со 3 години сеа ја земам 4 та година вонредно свајкаш? имам завршено за готвач но да се префлам на техничар.
 
B

Black Guard

Гостин
вака брат јас иам завршено веке еднаш средно со 3 години сеа ја земам 4 та година вонредно свајкаш? имам завршено за готвач но да се префлам на техничар.
Јасно ми е а учиш каква техничлка
школа и учебникот од кои автори е по ммакедонски јзик и литература, всушност тоа и не е важно сега наскоро ќе дониеш што бараш..

Е всега вака ќе ти пратам линк по ПМ и ќе чекаш одбројувањето да заврши долев десно-таму и ќе все јави клик з даунлоад, сум иммал направено..



--- надополнето: 14 септември 2012 во 00:34 ---
Black Guard фала, за материјалот го добив материјалот
Одлично, нема проблем-само напред.
 

URL

Член од
16 септември 2012
Мислења
1
Поени од реакции
0
Moже ли некој да ми даде аналитички коментар од Делото Вујко Вања или анализа на ликовите?
 

Wizz.

TheBest
Член од
27 септември 2009
Мислења
262
Поени од реакции
69
Ми треба есеј/состав на тема „Макро компјутери“. За оние кои не сватија, историјат на првите компјутери кои биле направени.
 
B

BooBojan

Гостин
Некоја семинарска од Зоологија да не има некој.
Нешто напишано за некој вид животни,било што близу до животинскиот свет ми треба итно.
 
Член од
8 јуни 2012
Мислења
374
Поени од реакции
830
За интернет маркетинг да не има некој семинарска итно ми е ?
Благодарам однпаред.
 
Член од
3 мај 2011
Мислења
5
Поени од реакции
3
Decki ima li nekoj nekoja seminarska od Rodova ramnopravnost pr:semejno nasilstvo,rodovo budzetiranje,rodova ednakvost i lokalnata samouprava mednakvi moznosti na mazite i zenitei slicno...ili prikaz za knigata na Biljana Stamsak ''Feminsisticki pocetoci na socijalnata rabota''
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
88
Поени од реакции
110
helppp ..mi treba opis za nasata drzava makedonija na angliski jazik ... !!! za tradicionalnite ora jadenja i sl........treba da naspravam poster so toa......plsss.......ppomogneeteeee : ) ???
 
Член од
21 јануари 2012
Мислења
15
Поени од реакции
2
Имам цела семинарска 30 страни за ,,Синдикат и здружување на работниците"
Еден дел е за Синдикатот и политиката, 2-3 странички.

Ако мислиш дека може да ти помогне прати ми по ПП приватен маил ќе ти ја испратам.
Ако уште ја следиш темава ќе може и мене да ми пратиш popovskasanja@yahoo.com . фала ти :)
 
Член од
7 април 2012
Мислења
1.130
Поени од реакции
1.510
Може некој да ми даде опис за главните ликови на " Клетници " oд Виктро Иго?

Фала однапред! :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom