Семинарски, состави, есеи, задачи

Дискусија во форумот 'Образование' започната од ATG, 13 декември 2008.

 1. Sweetlikesugar21

  Sweetlikesugar21

  Член од:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  2
  Дали може некој од вас да ми напише состав некој за туризмот, патувањата околу светот, запознавање нови луѓе, нови култури итн јас имам нешто мое ама ми фали уште малку да го завршам :)
   
 2. Monika Coneva

  Monika Coneva

  Член од:
  11 октомври 2018
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Zdravo ke ve molam mala pomos pravam utre pismena po makedonski jazik imam dve temi no nikakoo ne mozam da si najdam i sostavam sostavi za temite
  1. Кон патриотизмот и радољубието се чекори со дела, а не со зборови.
  2. Да ги срушиме ѕсидовите во нас и околу нас.
  Fala vi odnapred
   
 3. DarkValley

  DarkValley

  Член од:
  11 јули 2014
  Мислења:
  804
  Допаѓања:
  224
  Многу брзо ти текнало, чупенце да пишваш состави.
   
 4. DDLL

  DDLL

  Член од:
  29 октомври 2018
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Zdravo, decki...znae li nekoj dali kako vonreden student mozam da odam na kolokvium?!
  --- Споено дупло мислење, 29 октомври 2018 ---
  ima li nekoj sto pravi seminarski raboti za poeftini pari dokaj 200 den :(
   
 5. Svirac_bt

  Svirac_bt

  Член од:
  14 ноември 2013
  Мислења:
  31
  Допаѓања:
  25
  Дали некој има проект , дипломска , семинарска на тема Женско претприемништво?
   
 6. есеј

  есеј

  Член од:
  7 ноември 2018
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  може некој да ми напише есеј за насилство во светот?
   
 7. Edvinsuloski

  Edvinsuloski

  Член од:
  8 ноември 2018
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Има ли некој писмена на тема клетниците на виктор иго?
   
 8. Kejtlin

  Kejtlin

  Член од:
  18 ноември 2018
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Утре правам писмена работа по македонски јазик дали ќе може некој да напише нешто за хуманизмот и ренесансата за вовед и плус нешто за Дон Кихот(Мигел де Сервантес), Хамлет(Вилијам Шекспир), Канцониерот(Франческо Петрарка), Божествената комедија (Данте Алигиери)?
   
 9. mery123

  mery123

  Член од:
  11 декември 2018
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво на сите потребни ми се состави за утре Странецот,Проклета авлија и чекајки го Годо. Ви благодарам од напред
   
 10. Miiila

  Miiila

  Член од:
  13 февруари 2019
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Dali nekoj ima seminarska od Pedagoski fakultet na tema Dramska sekcija ili bilo koja druga sekcija?
   
 11. Miseumira123

  Miseumira123

  Член од:
  21 март 2019
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво дали можи да ми пуштите состав на тема “забранетите нешта создаваат многу неприлики,но се најслатки”.треба да се вклучи и дел за Тристан и Изолда за нивната забранета љубов но што и да имате слично на темата би било добро..ми треба за утре:(..фала однапред.
   

Сподели преку: