Семинарски, состави, есеи, задачи

Член од
11 октомври 2018
Мислења
1
Поени од реакции
0
Zdravo ke ve molam mala pomos pravam utre pismena po makedonski jazik imam dve temi no nikakoo ne mozam da si najdam i sostavam sostavi za temite
1. Кон патриотизмот и радољубието се чекори со дела, а не со зборови.
2. Да ги срушиме ѕсидовите во нас и околу нас.
Fala vi odnapred
 
Член од
29 октомври 2018
Мислења
1
Поени од реакции
0
Zdravo, decki...znae li nekoj dali kako vonreden student mozam da odam na kolokvium?![DOUBLEPOST=1540835388][/DOUBLEPOST]ima li nekoj sto pravi seminarski raboti za poeftini pari dokaj 200 den :(
 
Член од
14 ноември 2013
Мислења
81
Поени од реакции
68
Дали некој има проект , дипломска , семинарска на тема Женско претприемништво?
 
Член од
7 ноември 2018
Мислења
1
Поени од реакции
0
може некој да ми напише есеј за насилство во светот?
 
Член од
18 ноември 2018
Мислења
1
Поени од реакции
0
Утре правам писмена работа по македонски јазик дали ќе може некој да напише нешто за хуманизмот и ренесансата за вовед и плус нешто за Дон Кихот(Мигел де Сервантес), Хамлет(Вилијам Шекспир), Канцониерот(Франческо Петрарка), Божествената комедија (Данте Алигиери)?
 
Член од
11 декември 2018
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво на сите потребни ми се состави за утре Странецот,Проклета авлија и чекајки го Годо. Ви благодарам од напред
 
Член од
13 февруари 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Dali nekoj ima seminarska od Pedagoski fakultet na tema Dramska sekcija ili bilo koja druga sekcija?
 
Член од
21 март 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво дали можи да ми пуштите состав на тема “забранетите нешта создаваат многу неприлики,но се најслатки”.треба да се вклучи и дел за Тристан и Изолда за нивната забранета љубов но што и да имате слично на темата би било добро..ми треба за утре:(..фала однапред.
 
B

Blokada

Гостин
Дали има некој изработено семинарска/дипломска работа на тема ISO 9001 2015, или да ми прати линк од материал на македонски јазик?
Фала однапред.
 
Член од
10 мај 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Дали некој има изработено семинарска или дипломска работа на тема „Управување со девизен ризик„ или да ми помогне во наоѓање на матријал за полесна изработнка на темата.
Фалаа :)
 
Член од
22 мај 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Ми треба состав на тема:
1. Дали имам повекје прицина да ја напустат татковината или да останав во неа.
2. Професијата го осмислува нашиот живот. (Нешто поврзано со медицина, оти средно медицинско сум)
Фала Однапред <3
 
Последно уредено:
Член од
24 октомври 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
За Хамлет види на пп;)

А има ли некој семинарска или нешто податоци на тема Меѓународен менаџмент на човечки ресурси?Ништо неможев да најдам на инт:(:(
Што е "пп" и каде можам да најдам семинарска за Хамлет?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom