Семинарски, состави, есеи, задачи

Член од
5 ноември 2017
Мислења
1
Поени од реакции
0
Mi treba pismena na tema makedonski revolucionerni pesni koj moze da mi napise ke mu bidam zablagodaren
 
Член од
29 мај 2008
Мислења
118
Поени од реакции
7
seminarski-diplomski.co.rs/SeminarskiRaboti.html...сајт на кој можете да најдете многу обработени теми од скоро сите области
 
Член од
4 октомври 2017
Мислења
23
Поени од реакции
12
Ми треба некој материјал или готов состав на тема
„Желбата и љубовта се крилја за големи дела“

Составое ми дреба за една девојка, за 7мо одделение.
Секоја помош е добредојдена:)
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
4
Поени од реакции
0
Ке правам проекна задача на тема социјалниот мотив во драмите на васил иљоски ајде кој може мала помош
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
4
Поени од реакции
0
Ajde nekoj ako mozepomos temive se uzasni :
1.Nemajki smisla otugeniot merso stanuva stranec megu lugeto
2.cekanjeto kako potraga po smislata na zivotot- Cekajki go Godo
3.Covekovata sloboda ne zavisi od objekticniot svet , no do negovoto cuvstvo- Pavijon br.6
 

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.256
Поени од реакции
1.966
Треба да пишувам есеј за Геполитиката на Русија со гасоводот(каков е односот на Русија кон другите европски земји по тоа прашање).Знае ли некој на кој вебсајт има квалитетен материјал за ова ?Може и вие да ми помогнете со некоја информација за ова доколку знаете.
 
Член од
10 јануари 2018
Мислења
3
Поени од реакции
2
Драги софорумци,
Од годинава имам предмет социјална и политичка антропологија. Од предавањата до сега дел поради неадекватноста на професорката не ми се разбуди некоја голема љубов кон антропологијата. Е сеа за да положам морам да напишам семинарска која ќе биде базирана на антрополошки вид ( што и да значи тоа), ќе ве замолам доколку имате некои знаења за антрополошки тип на семинарски или па некоја семинарска поврзано со антропологијата да му помогнете на софуремецот во невоља

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Дечки кој правел или знае кој правел магистерска/семинарска на Европски факултет ? Ми треба само логото од насловната страница да ми го даде да го копирам .... Пишете ми во најкус можен рок.. Благодарам
 
Член од
30 јануари 2018
Мислења
2
Поени од реакции
0
Некој да не има состав за книгата Пиреј,за Велика како симбол на жена борец и сл?
 

Vargo _online

プレイステーション3
Член од
1 мај 2010
Мислења
489
Поени од реакции
58
Да не има некој проектна за финанскиски извештаи?
 
Член од
29 декември 2012
Мислења
275
Поени од реакции
480
Здраво.
Ако сте студенти на УКИМ и имате десетина минути слободно време би ве замолил да ги потполните прашалниците, за дипломска работа се.
Фала многу.
https://goo.gl/forms/73i3WSM34IqJ9e582
 
Член од
16 мај 2018
Мислења
5
Поени од реакции
1
Ako vi treba pomos za izrabotka na seminarski magisterski ili sudski prevodi mozam da pomognam :)
 
Член од
5 август 2016
Мислења
312
Поени од реакции
221
Случајно декој да има семинарска во врска со спорт. Кошарка, Фудбал, Одбојка, Тенис, било што да е, само во врска со спорт да е.
 
Член од
9 јуни 2018
Мислења
6
Поени од реакции
2
Здраво, дали некој има состав за мојата идна професија во врска со туризам или ако може помош некој што знае да ми помогне за завршна ми е у вторник полагам јас пробав сама ама не ми иде..
 
Член од
9 јуни 2018
Мислења
6
Поени од реакции
2
Дали може некој од вас да ми напише состав некој за туризмот, патувањата околу светот, запознавање нови луѓе, нови култури итн јас имам нешто мое ама ми фали уште малку да го завршам :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom