Семинарски, состави, есеи, задачи

Hiryu

H+
Член од
5 мај 2013
Мислења
674
Поени од реакции
848
Некое хумано пријателче да ми прати семинарска ако има по применета економија на тема како на пример монетарен систем, невработеност, даночен систем, пазар на пари итн.ми треба итно денеска за 6ка ;) ќе му бидам благодарен на тој шо ќе ми прати нешто!
Уште никој нема пратено, а ти треба?
 
Член од
10 јуни 2012
Мислења
129
Поени од реакции
23
Нудиме изработка на :
-Семинарски
-Магистерски
-Докторати
-Есеи
-Анализи
-Состави
-Елаборати
-Бизнис планови
-Деловни писма
-Преводи
и др услуги
Нашата цел е да понудиме на нашите клиенти пристап до услуги со прифатлива цена и беспрекорен квалитет .Исто така при изработка на Семинарски ,Магистерски и Докторати нудиме бесплатна изработка на анализа доколку тоа е потребно за целите на трудот и бесплатни презентации.
Исто така нудиме и можност за попусти во случај на заедничка нарачка на повеќе трудовиод страна на повеќе лица или нарачка на повеќе трудови од страна на едно лице.
Цените се по договор ,а можете да добиете повеќе информации на и-мејл адреса :
-singinggrotesque@hotmail.com
и на мобилниот телефон : 076-528-757
Исто клиентот може да побара додатни услуги како:анализа ,изработка на проект ,изработка на презентација,PDF форма и сл сосема бесплатно .Сите овие додатоци се вклучени во цената на трудот.
 
Член од
6 февруари 2009
Мислења
50
Поени од реакции
5
Пишувам семинарски, дипломски , состави и есеи на било која тема
 
Член од
6 февруари 2009
Мислења
50
Поени од реакции
5
Пишувам семинарски, дипломски , состави и есеи на било која тема
 

Hiryu

H+
Член од
5 мај 2013
Мислења
674
Поени од реакции
848
-
Никој не враќа бе :confused: нема хелп за нас напатените, само тоа е, се снајдов инаку за семинарска, имам 53 поени ;)

Јас имам за Банкарски односно Монетарен систем и ќе ти пратев ама веќе џабе е, не разбирате, кажувајте барем пет до седум дена претходно за некое

Некое хумано пријателче
ИОнаку гледаш погоре се се рекламираат а тоа е за пари, па и јас стариот хард да го приклучам ќе можам да продавам семинарски по 500ки ама како OS Линуксот лично не ми одговара но таму се барем 70 семинарски/ бизнис планови....уште толку есеи плус десеттина матурски плус со бизнис план и за обичен т.е производ класиран според намена но без сезонски карактер производ, и за сезонски производи како на пример сега зимово ќе се купуваат нараквици, капи и опремна за скијање ба есен лчадори, потоа пролет па назад на сокчиња и лето на сладоледи и ајс кафиња,нели никој зимоска не купува нескафе ајс.
 
Член од
29 март 2013
Мислења
4.510
Поени од реакции
4.332
-



Јас имам за Банкарски односно Монетарен систем и ќе ти пратев ама веќе џабе е, не разбирате, кажувајте барем пет до седум дена претходно за некое



ИОнаку гледаш погоре се се рекламираат а тоа е за пари, па и јас стариот хард да го приклучам ќе можам да продавам семинарски по 500ки ама како OS Линуксот лично не ми одговара но таму се барем 70 семинарски/ бизнис планови....уште толку есеи плус десеттина матурски плус со бизнис план и за обичен т.е производ класиран според намена но без сезонски карактер производ, и за сезонски производи како на пример сега зимово ќе се купуваат нараквици, капи и опремна за скијање ба есен лчадори, потоа пролет па назад на сокчиња и лето на сладоледи и ајс кафиња,нели никој зимоска не купува нескафе ајс.

Ма какви пари бре, ако е за пари не пишувам овде. :D
 

Hiryu

H+
Член од
5 мај 2013
Мислења
674
Поени од реакции
848
Премиере, благодарам нза реформираното образование.

Но вашата теза ЗНАЕЊЕЊТО е СИЛА ЗНАЕЊЕТО Е МОЌ како што гледате НЕ ВАЖИ.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Некој да знае каде можам да најдам материјал за семинарска на тема CEFTA 2006 и проблемот со нетрговските бариери. :)
 
Член од
27 мај 2013
Мислења
3.472
Поени од реакции
4.627
Влијанието на климатските промени во живиот свет и врз квалитетот на земјоделските производи , има ли некој нешто материјал или слично , ај ако има некој ве молам Help :place:
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.063
Поени од реакции
57.314
Влијанието на климатските промени во живиот свет и врз квалитетот на земјоделските производи , има ли некој нешто материјал или слично , ај ако има некој ве молам Help :place:
http://ruralnet.mk/wp-content/uploads/2013/03/Adaptation-to-Climate-Change-in-Agriculture-Brochure1.pdf
http://www.proaktiva.org.mk/spare/MKD WEB/MKD_Klimatski PROMENI.pdf
 
L

Löwe

Гостин
Ми треба состав за по Македонски јазик на тема
Во борба со времето
Треба да се каже нешто за постојаната борба на човекот со времето и дали успеал да го победи.
Не сум ама баш ич добар на состави по слободна тема затоа ве молам погомегнете, за до Петок ми треба.
Благодарам однапред.
 
Член од
17 октомври 2013
Мислења
3
Поени од реакции
1
Дечки дали може еден состав на тема во борба со времето за утре ми е
Благодарам однапред
 

Kajgana Shop

На врв Bottom