Семинарски, состави, есеи, задачи

Член од
27 мај 2013
Мислења
3.470
Поени од реакции
4.623
Дајте ве молам некој поискусен во овие работи нека ми објасни шо е ова клучни зборови, поглавја глупости... како да го изведам ова, што всушност е ова, прва семинарска ми е шо се вика и имам вакви правила шо мора да ги исполнам, во молам ептен во тесно сум фала ви многу од напред !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
 

Attachments

Член од
6 август 2012
Мислења
16
Поени од реакции
0
Ми треба семинарска од областа на градежни материјали. Некој дали има идеја каде можам да најдам многу информации за било кој градежен материјал ????
--- надополнето: 27 октомври 2013 во 11:40 ---
Ми треба семинарска од областа на градежни материјали. Некој дали има идеја каде можам да најдам многу информации за било кој градежен материјал ????
 
Член од
29 октомври 2013
Мислења
11
Поени од реакции
13
Здраво јас сум нов на форумов, Дали ќе може некој да ми напише состав за, "Невозвратена љубов, поттик за современи дела (Боженствена комедија од Данте, Канцоњерот):):cuc::sick:
 
Член од
7 март 2013
Мислења
36
Поени од реакции
6
Здравоо на ситее :)
Како е :) ?
Дечки да не има некој семинарска/презентација или некој материјал за Трудово право ...
пример:за годишни одмори на работниците
отсуството на жените од работа додека се бремени

Фала однапред
П.С Немора баш точно за тие теми како пример ги наведов ... за отприлика за што во кратки црти за работниците на нашата уба скромна држава,каде што закони има АМА НЕКОЈ РАБОТОДАВАЧ не ги почитува :(
 
Член од
4 ноември 2013
Мислења
1
Поени од реакции
0
Има некој есеј на тема „Со парите се купува се но не и среќата“ или слично нешто фала однапред...(хитноо)!
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
Случајно да не му се наоѓа на некој семинарска на тема "Свиткување" ? :)
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
357
Поени од реакции
99
Изработувам проектни задачи и семинарски во најразлични области и теми.
Контакт Телефон 075 543 755
E-mail: jovanovska.saska@yahoo.com
 
Член од
11 март 2012
Мислења
13
Поени од реакции
0
Ми треба писмана работа за овие теми:
Страдањата на младиот Вертер
Клетници
Евгениј Онегин

За во понеделник са ми ако има некога да ми прате во инбох ќе му благодарен.
Фала однапред
 
Член од
6 октомври 2011
Мислења
7
Поени од реакции
1
Дали некој може да ми помогне да напишам есеј за активноста на државните институции и за активноста на ѓраѓанските здруженија или пак да ми даде идеја што да пишувам за нив :)
 
Член од
4 јуни 2012
Мислења
28
Поени од реакции
1
Дали некој има некој состав поврзан со:

1. Клетници

2. Гарванот

3. Евгенин онегин .. ?
 
Член од
6 октомври 2011
Мислења
7
Поени од реакции
1
Утре праам писмена,ако може некој да ми каже неколку збора за Везилка и за Тешкото од Блаже Конески,не знам како да почнам,нешто за авторот и така :) Фала однапред :) :X3:
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.047
Поени од реакции
57.270
Утре праам писмена,ако може некој да ми каже неколку збора за Везилка и за Тешкото од Блаже Конески,не знам како да почнам,нешто за авторот и така :) Фала однапред :) :X3:
Клик

Везилка ја има на Википедија
 

Kajgana Shop

На врв Bottom