Семинарски, состави, есеи, задачи

Член од
14 јануари 2011
Мислења
27
Поени од реакции
0
Ima li nekoj seminarska za karakterot na delovnata politika ???
 
Член од
10 февруари 2011
Мислења
891
Поени од реакции
398
Има ли некој семинарски на темиве ?


Вистински случаи поврзани со хакерите
Случаи на грабнување на домен имиња во РМ
Услови под кои се тргува на e-bay
Услови под кои се тргува на Amazon
Виртуелни заедници
Нормативни аспекти на користењето на соијалните мрежи
Нормативно регулирање на електронското банкарство
Права и обрски од користењето на facebook.
Повредата на авторските права на интернет во РМ
Постапка за издавање на сертификат за електронски потпис

фала !
 
Член од
4 декември 2007
Мислења
514
Поени од реакции
22
ми треба семинарска во врска со локација на претпријатие
па ако има некој било што поврзано со темата нека пиши :)
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.542
Поени од реакции
9.456
Некој да има материјал на тема картично работење на банките? Може и на одредена банка.
 

Др.Офболи

Багабонти
Член од
13 јуни 2009
Мислења
145
Поени од реакции
3
Дали има некој семинарски с доледниве теми:

Броење и мерење
Статистичк иметоди
Докажување и побивање
Формална логика
Логика на исказите

и


Организација на финансиската служба
Циркулација на капиталот
Извори на капиталот
Финансирање од сопствени извори
Финансирање со капитал од туѓи извори
Видови кредитирање

ако има некој од овие теми нека ми пише во пп
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
11.575
Поени од реакции
7.993
Некој семинарска за тема:

Естетика..естетика и убавото.. Естетика во ренесансата.. Или некоја тема поврзана со естетика и убавината..,убавото во музиката и поезијата..и слично ?

п.с. како што гледам овдека само се бара, а никој не дава :tv:
 

DarkoG

Better then ever before.
Член од
19 август 2008
Мислења
696
Поени од реакции
80
ми треба за писмена составче на која било од овие теми, значи кој има нешто со овие теми нека ми прати.

1. Просветителство во Македонија(Пејчинович, Џинот и Крчоски)
2. Компјутерот ја заменва библиотеката
3. Тајната на книгата
4. Пролета ги буди чуствата во мене

поздрав и фала од напред
 
Член од
24 јануари 2011
Мислења
523
Поени од реакции
148
Да не правел некој семинарска на медицински факултет.Ми треба само предната страна со логото од факултетот да видам како треба да изгледа :)
Ако има некој нешто нека помага
 
Член од
7 декември 2009
Мислења
29
Поени од реакции
1
HI.,...

Molam ZA pomos...da ne ima nekoj materijal ili seminarska za Fiskalen sistem i fiskalni aparatiii..:)!

Falaa..odnapredd..:)
 

energichen

EOTL
Член од
19 септември 2007
Мислења
519
Поени од реакции
75
Има ли некој семинарска по Финансиско консултантство или знае од каде може да се најде истата?
 
Член од
3 јануари 2011
Мислења
36
Поени од реакции
0
Luge pomagajte imate li informacii za etanska,etandiska,mravja kiselina nekoja literatura?
 
Член од
31 март 2011
Мислења
102
Поени од реакции
18
dali nekoj moze da pomogne so materijali za impresionizam kako pravec vo slikarstvoto...?? :)
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.501
Поени од реакции
208
Ми треба бизнис план каков и да е фала однапред.
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Ми треба бизнис план каков и да е фала однапред.
Бизнис план (со финансиски дел) или Маркетинг план (без финансии) ти треба поточно? Ако е за второто можам да ти помогнам, финансискиот дел не ми е среден.

Едит: Имам и еден со финансии, ама не е баш сјаен.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom