Секс ќоше!

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
JeCILaDy напиша:
На тераса...додека случајните минувачи зјапаат ??
Избери време околу 2-3 часот сабајле кога нема баш случајни минувачи.
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
И двајцата легнете на креветот. Еден на друг ставете превези преку очите. Финтата е во бакнување на деловите од телото на партнерот кои предходно инстиктивно сте ги одбрале, нормално со допир, зошто ништо не гледате. Овде имате и бодирање за прецизност, затоа предходно добро опипајте го делот на телото, кои потоа морате да го бакнувате. На пример, ако му кажете на типот да ве бакнува по левата брадавица, а тој ја пронајде од прва, тој добива 5 поени. Ако згреши, бодовите одат кај вас. Или обратно, ако тој ви каже да му го бакнувате десниот тестис, и вие од прва рака го пронајдете, поените се ваши, ако утнете- тогаш негови.
 
Член од
2 февруари 2007
Мислења
39
Поени од реакции
1
Za CARO KAPISTEC: covek ti samo seks kose citas?!
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Очебијно само тоа чита.
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
ja ke kazam samo 1% od filosofijata na kama & sutra ili od tantric love and sex dolovete go vo vashiot sex :) i nema potreba od premnogu fantaziranje i drugi raboti :)

KAMASUTRA & TANTRIC LOVE and SEX
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Вашиот партнер нека седне на ниско столче или, пак, на крајот од креветот со раширени нозе. Вие седнете на подот меѓу неговите нозе и направете круг со двете раце. Ставете ги рацете на неговиот пенис и не тргајте ги, туку почнете полека да му го масирате пенисот нагоре. Цело време менувајте ги рацете. На овој начин вашиот партнер ќе го доживее најдобриот оргазам. Кога тој е при крај да сврши, ставете ја својата рака на главата од неговиот пенис и масирајте го додека не сврши. [/FONT]
 

[MkD]Scout

~Fade to Black~
Член од
28 јануари 2007
Мислења
1.485
Поени од реакции
9
Секси ТРикови...

Не проверив (на моја вина) дали има некоја ваква тема..
или можеби ова се сврстува во некоја од темите..
Само би сакал да има нешто посебно како ова за тука оние Искусните да си ги остават своите техники или трикови при водењето љубов/ сексот...
Нека наликува нешто на она познато Секс Ќоше од весникот Вест..

па ајде драги КоФорумџии пишете ни нешто...
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
запалете ја партнерката

зправилото гласи: мажите сакаат да нуркаат во женските гради. Почнете да ги допирате и бакнувате и бакнувате градите на девојката, и тоа првин преку облеката, а потоа на грло. Жените го сакаат тоа. Кога ќе и ги нема облеката и градникот и кога ќе почуствивате дека е возбудена, полека приближете ги своите усни и преминете на стимулација на нејзините брадавици со јазикот. ссСето тоа правете го со кружни движења, и тоа на едната града, па на другата. Користете ги забите, н, сепак. грицкајте нежно. Нејзините брадавици ќе почнат да трнат од уживање и ќе станат толку цврсти што ќе предизвикаат реакција по целото тело.

Е ова беше секс ќоше од вест и делува
 

--HEIDERN--

The Iron Fist
Член од
18 декември 2011
Мислења
638
Поени од реакции
378
Ma mene najbolji sex poza mi e DOGGY-STYLE, iako da priznaam ima i nekolku drugi epten dobri pozi, ali ovaa kuceska mislam deka e najzivotinska i najjaka.
Ovaa poza moze da se pravi i nadvor vo priroda, no i po doma, na masa, biro, na krevet, na pod, moze i stoejkji, no i sedejkji na kolenici. Plus mozes i da i go plesnuvas gazot na partnerkata, a pokraj vaginal, mozes i anal i toa so dlaboka penetracija. :cool:
 
Член од
9 јануари 2008
Мислења
168
Поени од реакции
207
Додека сте излезени мегу многу луѓе, тивко шепкајте му што сакате да му правите. потоа почнете по малку да го допирате. Тој многу ќе се возбуди и ќе сака да го напуштите местото. А кога ќе излезете отидете си двајцата дома и продолжете ја играта со тоа што ќе му праќате еротски смс пораки. а сабајлето појавете се ненајавени на неговата врата и посакајте му добро утро :)
 
Член од
21 август 2011
Мислења
5.064
Поени од реакции
5.665
Додека сте излезени мегу многу луѓе, тивко шепкајте му што сакате да му правите. потоа почнете по малку да го допирате. Тој многу ќе се возбуди и ќе сака да го напуштите местото. А кога ќе излезете отидете си двајцата дома и продолжете ја играта со тоа што ќе му праќате еротски смс пораки. а сабајлето појавете се ненајавени на неговата врата и посакајте му добро утро :)
Аааа дома, нема дома, дома аврио, а сабајлето може ненајавена да си отиде од кај мене дома :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom