Секс школо

П

Пепси_

Гостин
Па би размислил ако и влегле во рупата над 20 души.А и зависи на колку години сум.Ако планирам да ја женам а се исфукала со над 20 души,ќе подразмислам.Ако сум како сега на 18,не би се замарал до толку ама и не би се ни затрескал во неа.
Ти сите ги прашуваш ? и шо ти мења дали била со 20 или со 2ца ако ви е убаво ?
 
Член од
8 јули 2014
Мислења
144
Поени од реакции
93
А зошто секој да нема право да си праша тоа што сака? Нема потреба од драми и навредување. На крајот на краиштата доколку некој сака да ја праша партнерката колку имала пред него ( или обратно она него нема ништо страшно во тоа. Девојката (или момакот) може фини лепо да му (и) одговори или не. Мислам дека навлегувате во некои поинтимни детали кои постојат само меѓу двајца. Секако дека некој к. не го боли, а некој му дава значење на тоа. И никој не е заостанат во случајот, така да не треба да се генерализира. На крајот на краиштата не се сите исти јбг.
 
Член од
8 јули 2014
Мислења
144
Поени од реакции
93
Едноставно го мразам тоа прашање, просто ми е.
Незнам дали и колкумина те прашале такво прашање, но знам дека никој неможе да те натера да го одговориш, ако сакаш и на кој сакаш кажи му, ако не - не и толку. Не викам дека одговорот на тоа е воопшто некој критериум кој би требало да пресуди за врската понатаму, али тоа си зависи од човекот и неговите погледи за личноста со која би сакал да биде.. Исто како што и тоа дали ќе бидеш искрена и дали воопшто ќе одговориш зависи од тебе.
 

perez9

расипано јајце
Член од
30 декември 2013
Мислења
1.041
Поени од реакции
991
Незнам дали и колкумина те прашале такво прашање, но знам дека никој неможе да те натера да го одговориш, ако сакаш и на кој сакаш кажи му, ако не - не и толку. Не викам дека одговорот на тоа е воопшто некој критериум кој би требало да пресуди за врската понатаму, али тоа си зависи од човекот и неговите погледи за личноста со која би сакал да биде.. Исто како што и тоа дали ќе бидеш искрена и дали воопшто ќе одговориш зависи од тебе.
Му одговорив искрено не ми веруваше и стопати ме препраша....и сакаше да го лажам.Мислам оти е љубоморен или така нешто.
 
Последно уредено:
Член од
15 јануари 2014
Мислења
2.706
Поени од реакции
1.619
Му одговорив искрено не ми веруваше и стопати ме препраша....и сакаше да го лажам.Мислам оти е љубоморен или така нешто.
Значи си многу добра во кревет,па не му се верува на фраерот дека ти е прв(?) :D
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.128
Поени од реакции
15.961
По колку време да се има секс, и зошто ако се има одма штом се пружа шанса изгледа како лесна девојката? И зошто по дифолт се поставува прашањето: Со колку мина си била досега? Да се мочам во клишето.
Зашто девојките се замараат за тоа.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.128
Поени од реакции
15.961
не ти е глупо некој да те праша за ова? ко од марс паднати да се
Абе и да те праша, и што кога ќе те праша? Ти паѓа гордоста некако или срам ти е да ја кажиш бројката, не ми е јасно.
Ти ко женско, ваљда решаваш сама со кој спиеш и што правиш, друг и да му смета тоа, не може да смени, така што, нивен проблем, јас уопште не сфаќам зашо тоа тебе да те замара. Фактички ти сама му даваш значење на нешто небитно.
 

perez9

расипано јајце
Член од
30 декември 2013
Мислења
1.041
Поени од реакции
991
Абе и да те праша, и што кога ќе те праша? Ти паѓа гордоста некако или срам ти е да ја кажиш бројката, не ми е јасно.
Ти ко женско, ваљда решаваш сама со кој спиеш и што правиш, друг и да му смета тоа, не може да смени, така што, нивен проблем, јас уопште не сфаќам зашо тоа тебе да те замара. Фактички ти сама му даваш значење на нешто небитно.
не ме замара, едноставно е убиец на желбата да бидам со него
 

Kajgana Shop

На врв Bottom