Свет без мажи

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
Allita напиша:
woman ke ima i children ke ima...a man ke nema...a school... e toa majka ti ke ja prashash...ako e do mene ke ima...eheeee...:pos:
e na .!. sho kje ima children bez man
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
и штркот е мушки род, значи нишо од деца...
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
gOJDO напиша:
и штркот е мушки род, значи нишо од деца...
muski rod ali nije muskarac...:pos:

aj...zahebi...ja oteravme u bestraga...:pos:
 

Wolf Pack

ThE ChieF
Член од
24 јули 2005
Мислења
783
Поени од реакции
5
Свет без мажи? Јок, тешко тоа, мажот сака да иде на Марс знаете зошто?

Да тражи жени ете зошто.

Замислете си, гледате кошарка и никако, а бе никако да видете Slam Dunk или Aley-oop:icon_lol:
Гледаш хокеј утакмица и се молиш за ударац или тепачка ама нема бе, едноставно ќе нема:pos:
Фудбал па ако гледам, топката ќе стои у некое ќоше а таму околе неа ете ти 22 жени и коси си кубат, па се јадат:icon_lol:

Ама едно што би сакал да набљудувам се интимните моменти, мачкање крем на плажа, после фудбал како сите се масират под туш во соблекувалната, лапање цицки, лапање меѓу нози, цицање на текила шати од стомачињата, плескање на газиња после еден обичен шут од слободно фрлање, се наведнуваат жените гуми на колата да вадат, па дигат со тоа дизалицата:icon_lol::icon_lol::icon_lol: иххх цел essay би пишал:pos:



They [women] need us [men] just as much as we need them. Why? Because we can do the job and you can't take a battery home to meet your mother.
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
Wolf Pack напиша:
They [women] need us [men] just as much as we need them. Why? Because we can do the job and you can't take a battery home to meet your mother.

e za ova bash me iznasmea...:pos: :pos: :pos:
ova so fudbalot teshko deka ke se slucuva...pa nema da ima fudbal togash...:pos:
 

Wolf Pack

ThE ChieF
Член од
24 јули 2005
Мислења
783
Поени од реакции
5
hehe, како не помислив на тоа дека ќе нема фудбал:icon_lol:

Hooters, hooters, yum, yum, yum. Hooters, hooters on a girl that's dumb. (Al Bundy rulz :pos: )
Ако нема мажи нема кој да го вика ова у стрип клубовите:P
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Вака сега.Таков свет може да постои ама ќе постои најмногу 100 години.
Нема да има кој да прави деца и кога ќе умре и последната жена,ќе умре и светот.Дај не се будалете
 

moTaro

Буљаш
Член од
17 ноември 2005
Мислења
1.476
Поени од реакции
11
Малку ја алтерирав појдовната мисла на бич и ја модифицирав вака.

Свет без мажи, и Јас!

Е тоа веќе ми се допаѓа.
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
Вака сега ,од стручна гледна точка светот без мажи би бил полесен и технички поизводлив за одржување ( не мислам на бришење прашина и летање со правосмукалки низ собите дома :) )отколку светот без жени во живот. Крива или заслужна за тоа е мајка природа која решила митохондриите да се наследуваат исклучиво од женските единки. Јебига ова е точка во науката која го крши машкото его али шта је ту је. Но не сум сигурен колку долго би опстојал тој свет без мажи , пошто начинот на размножување би бил далеку понефлексибилен отколку светов во кој живееме.
Башка во свет без мажи би било слично како да се живее во свет каде единките не би имале род , значи помалку разлики , а колку помалку различни луже толку подосадно.
П.С. Воколку во моментов ги снема сите мажи , водечките места на берзите би ги превземале производителите на вибратори :)
 
Член од
20 декември 2005
Мислења
876
Поени од реакции
1
Тогаш жените нема да има како да се "задоволат" ха ха ха
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
filip_sk напиша:
Тогаш жените нема да има како да се "задоволат" ха ха ха
А дали си сигурен????:pos: :pos: :pos:
 

cyberlady

стара чупа
Член од
2 ноември 2005
Мислења
329
Поени од реакции
11
Кога би немало мажи одвреме навреме би можела да легнам на каучот.
:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom