Саем на книгата

Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.980
Или-Или имаат попуст, барем на страната, но немаат никаква информација за ова на социјалните мрежи. Така не знам дали важи и во книжарницата.
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.980
Има некоја наводна акција во Кам (сеуште го немаат објавено каталогот, така 9+ова го земам со резерва), која ќе почне од 02.03. Ми се допаѓаат овие акции, но цениве ми се мех.

 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.980
img_1_1677783514185.jpg

(за книгите на попуст: на нивната фб односно веб страна, има 30 слики, многу да ги префрлувам тука)
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.980
Има и слики од штандот на Антолог, попусти од 50 до 100 ден. (n)

1678110671238.png
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.270
Поени од реакции
17.826
Класика и една од најдобрите книги некогаш напишана. Во Полица двата тома на одличен попуст за 600 денари. Вкупно 1500+ страни, ќе се изначитате за тие пари.

1680447152903.png
 
Член од
8 мај 2013
Мислења
10.684
Поени од реакции
34.834
Многу нешто тивки сте за саемов. Или однапред разочарани :D
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.270
Поени од реакции
17.826

Kajgana Shop

На врв Bottom