СЕ ЕБЕВ! :)

OBDN

Ходајучи Вујаклија
Член од
25 јули 2005
Мислења
1.456
Поени од реакции
32
Macedalien напиша:
Одличен пример за твоите три дечиња и за конзервативниот модел којшто им го пронираш. Keep on :music3:
Ти да ќутиш! Мандрак, како здрав, прав, морален хетеросексуалец, има право да плеска, од комшики да продолжи до суседско земаљски госпоџи, да го шири родот наш македонски, да клеца кај стигне, и што под нога му пристигне, радоста детска да се шири. Тоа е дар божји за оние кои го следат словото негово, ја очаруваат Македонија, и од се срце се свое и подаруваат, па и спермата.
За тоа е мандалото, репродукција брате, млади мајки македонки, комшивки - а не ти педерчино една арчиш сперма без потреба.
Мандрак :music3:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Helllllllllppppppppppppppppppp!!!


Луѓе кажете и на оваа да престане да не ме смее оти в гаќи се мочаааааааааааааам!!!! :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Macedalien напиша:
Одличен пример за твоите три дечиња и за конзервативниот модел којшто им го пронираш. Keep on :music3:
Не обесуј кога не ми го знаеш брачниот статус.
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
1.000
Поени од реакции
8
Mandrak напиша:
Не обесуј кога не ми го знаеш брачниот статус.
Pa kaza deka imash tri deca. Da ne ti se vonbrachni? Ili pa moze si gi posini?

btw, zdravi i zivi da ti se!
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Mandrak напиша:
Не обесуј кога не ми го знаеш брачниот статус.
Бракот е општествена и социјална институција и кога веќе сакаш да попуваш за социјално-општествените норми и институции како “предуслов“ за продолжување на поколението а се фукаш со комшивката не си кредибилитетен ни малце. :wink:

Не ни сакам да знам кој ти е брачниот статус ама со оглед на тоа дека и не постои - нема потреба да ми попуваш ниту мене а ниту на било кој од форумов дека фамилијата нешто ти значи : едноставно нема логика.

Башка - примерот со комшиката е лош не за тебе туку за твоите деца на коишто се повикуваш баш, како што кажав, како слепец за стап!

Ај сеа поздрав!
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Macedalien напиша:
Бракот е општествена и социјална институција и кога веќе сакаш да попуваш за социјално-општествените норми и институции како “предуслов“ за продолжување на поколението а се фукаш со комшивката не си кредибилитетен ни малце. :wink:

Не ни сакам да знам кој ти е брачниот статус ама со оглед на тоа дека и не постои - нема потреба да ми попуваш ниту мене а ниту на било кој од форумов дека фамилијата нешто ти значи : едноставно нема логика.

Башка - примерот со комшиката е лош не за тебе туку за твоите деца на коишто се повикуваш баш, како што кажав, како слепец за стап!

Ај сеа поздрав!
За разлика од тебе, јас барем имам свои деца да им дадам дури и „лош пример” за хетеросексуални контакти.
Ти ќе ги иамш некогаш?
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Mandrak напиша:
За разлика од тебе, јас барем имам свои деца да им дадам дури и „лош пример” за хетеросексуални контакти.
Ти ќе ги иамш некогаш?
ќе си посвои
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Офчаре, стално ко ќе го видам туека твоето име, се потресувам максимално. Да посетам - темата е ЕБАХ.
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Mandrak напиша:
За разлика од тебе, јас барем имам свои деца да им дадам дури и „лош пример” за хетеросексуални контакти.
Ти ќе ги иамш некогаш?
Џабе ти се - не знаеш да ги воспитуваш пер!!! Лош пример си за нив. :wink:

А шта се мени тиче - не ни сакам!!! Доста ми се триесетте глави во класот мој :pos: :pos: :pos: и уште 90-те на коишто предавам!!!
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Aceva напиша:
Офчаре, стално ко ќе го видам туека твоето име, се потресувам максимално. Да посетам - темата е ЕБАХ.
работиме на зачувувањето на интегритетот и просперитетот. гаси диктафон прво.
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Macedalien напиша:
Џабе ти се - не знаеш да ги воспитуваш пер!!! Лош пример си за нив. :wink:

А шта се мени тиче - не ни сакам!!! Доста ми се триесетте глави во класот мој :pos: :pos: :pos: и уште 90-те на коишто предавам!!!
ја од увек се питуев како ти си станал даскал..

ја не би ти дал деца да ми васпитаваш.. не за друго, ќе мора да идам на секоја родителска..
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Јака им душа на рачињава мои...кутрите тие...*бакнува дланки* абе јас ви реков четири пати у еден саат не е за вас ама вие не...сеа плачете...
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Toreador напиша:
Јака им душа на рачињава мои...кутрите тие...*бакнува дланки* абе јас ви реков четири пати у еден саат не е за вас ама вие не...сеа плачете...
Полека па ти па...не запињај толку, лошо е за `рбетнит столб:pos: :pos:
„ако беа рацеве шмиргла...“:pos: :pos: :pos:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Офчар напиша:
ја од увек се питуев како ти си станал даскал..

ја не би ти дал деца да ми васпитаваш.. не за друго, ќе мора да идам на секоја родителска..
Зависи како ќе ги воспиташ пер! Нема потреба од родителска се додека се ок децата. Ја на родителска по принцип викам само родители со недефиниран брачен статус оти спаѓаат во ризична група родители : на децата нивни им се поматува тоа статусот у глава и се ебат без кондом со комшивки!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom