СДСМ - Битола ви посакува среќен 8ми Март!

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
3.796
Поени од реакции
10.945
...се наближува нов 8 ми март, дали е исто?
името на нашата држава не е Македонија, туку Северна Македонија, така да секој мора да го почитува Преспанскиот договор и примена на „Северна Македонија“ таму каде до сега си беше само „Македонија“,
законот важи за сите...така кажуваат! :anco:

Прегледај го приврзокот 235365 Прегледај го приврзокот 235366

логика е да нема логика! нели? :toe:
Дај бе доста се глупираш. :facepalm:
 
На врв Bottom