СДСМ - Битола ви посакува среќен 8ми Март!

Член од
12 август 2010
Мислења
2.892
Поени од реакции
904
:pos::pos:
[video=youtube;pxaPyj4cuXA]http://www.youtube.com/watch?
v=pxaPyj4cuXA&feature=player_embedded[/video]


- не ја користете темата за партиски препукувања..туку за СЕИР!
 
С

сашенко

Гостин
Е добро де згрешна малце хахаха :vozbud:
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.397
Поени од реакции
420
Чекај сеа, во Битола има неколку врсти на жени, и подврсти на мајки?

И шо е најстршно според ова што го испозборе оваа прекрасна дама, добивам чувство дека во Битола не постои дискриминација на жените во однос на мажите, туку дискриминација на жените во однос на други жени. Запрепастен сум.
 
S

Sagan

Гостин
Има и жени од машки пол... Тоа сака да каже.
 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
431
Се гледа каква грешка направија СДСМ кога ги откачија Либералите.
Сега ке ја изнајмеа Роза Топузова да се врти од рака на рака и ке заштедеа еден куп пари за цвеќе.
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Сега ја гледаме и се смееме во фаца, но жално е тоа што некогаш ќе седне во парламент и таа ќе ни се смее нас.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.260
Поени од реакции
17.943
Старо е ова од лани е...ама сеуште се смеам на него :)
 
Член од
12 март 2009
Мислења
11.553
Поени од реакции
9.196
ne mozam da veruvam vo ova ccc koja smotanka .Ni po pol nemala da gi deli zenite ona :pos2:
 
Член од
4 август 2010
Мислења
318
Поени од реакции
187
Има уште едно со неа, вели Патријархот се вратил во ВМРО:pos2: Јас мислев и Архиепископот ќе дојде, ама ништо работа, он своја партија имал :kesa:
 

Misirkov

Модератор
Член од
17 март 2005
Мислења
11.528
Поени од реакции
1.553
Не е за смеење ова, за плачење е...
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
4.984
Поени од реакции
2.148
Па во СДСМ има ли еден со мозок? Дај кажете ми еден за да ви поверувам дека се паметна политичка партија...Како што кажа мисирков, ова не е за смеење за плачење е...
И утре ќе чекаме вакви како оваа со образование од 4то одделение да ни ја водат државата...
 
Член од
15 јануари 2011
Мислења
2.950
Поени од реакции
4.209
Каде е сега Јофе да искоментира нешо на овоа !! , би било добро да има и нешто вакво во неговата емисија не само против владата.
 

Riki_AMG///

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.692
Поени од реакции
1.749
Каде е сега Јофе да искоментира нешо на овоа !! , би било добро да има и нешто вакво во неговата емисија не само против владата.
Не сум партиски определен никако, ама она Јофе, да сум како Груевски би наредил да прави двобој со робот и потоа би го обесил, па колку е глуп па нееема шанси, ама донекаде и не е тој крив кога така му е наредено...:tapp:
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.936
Каде е сега Јофе да искоментира нешо на овоа !! , би било добро да има и нешто вакво во неговата емисија не само против владата.
Го имаше ова во една емисија :)
И стварно се за срам нека не излегува надвор оваа особено за осми март
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.083
Поени од реакции
5.697
ај и вгодина на 8ми поставетего видеово по трет пат.

--- надополнето ---

и нека прерасне во традиција.
 
На врв Bottom