САШО ДИМИЌ, СТЕФЧЕ ЈАКИМОВСКИ или МИЛА?

САШО ДИМИЌ или СТЕФЧЕ ЈАКИМОВСКИ

  • САШО ДИМИЌ

    Гласови: 55 34,2%
  • СТЕФЧЕ ЈАКИМОВСКИ

    Гласови: 53 32,9%
  • МИЛА ИСКРЕНОВИЌ

    Гласови: 53 32,9%

  • Вкупно гласачи
    161
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
28 јануари 2005
Мислења
2.163
Поени од реакции
18
aman be, se utepa od editiranje, ne mozam da te sledam kolku si sofisticaran:pos2:
 
M

marko 1996

Гостин
добро ај од кај тој муабет дека мила била некогаш против Сашо? теее абе ова сдсм стварно не ви остава сами да дознаете нешто или сами да си расудите што е вистина а што не.... само знаете да амин да им викате, како овцине ако една фрлиш во река сите рипаат...
Што правме ако Мила е со Сашо? нормално дека ќе ја плукате... значи вие сте само испран памет, вас и Бранко Црвенковски да ви каже еден ден дека не е комунист и дека се му било само за крадење и уништување на оваа земја, вие пак нема да му поверувате.... е тоа ти се вика најлудо перење мозок.........
Јас колку што знам Сашо беше против Мила а не она против него . А ја колку што ја знам Мила ... Ти Сашо го знаеш само од телевизија а јас Мила секој ден ја глеам и 100 пати болје ги знам ставовите какви и се и поквалитетна жена ја не сум видел . И ке те потсетам ГЛАСАЈТЕ ЗА ЛИЧНОСТ НЕ ЗА ПАРТИЈА.
 
Член од
8 август 2008
Мислења
153
Поени од реакции
2
aman be, se utepa od editiranje, ne mozam da te sledam kolku si sofisticaran:pos2:
епа спор си бе, а камоли дур сфатиш дека сдсм се само криминалци и непријатели на МК, ќе остареш ќе изумрат и Бранко и сите... и пак ќе ти остане мистерија...
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Јас колку што знам Сашо беше против Мила а не она против него . А ја колку што ја знам Мила ... Ти Сашо го знаеш само од телевизија а јас Мила секој ден ја глеам и 100 пати болје ги знам ставовите какви и се и поквалитетна жена ја не сум видел . И ке те потсетам ГЛАСАЈТЕ ЗА ЛИЧНОСТ НЕ ЗА ПАРТИЈА.
За жал од кога дојде вмро на власт, се гласа исклучиво за партија, и магаре да врзиш ќе го изгласаат:toe:
 
Член од
8 август 2008
Мислења
153
Поени од реакции
2
Јас колку што знам Сашо беше против Мила а не она против него . А ја колку што ја знам Мила ... Ти Сашо го знаеш само од телевизија а јас Мила секој ден ја глеам и 100 пати болје ги знам ставовите какви и се и поквалитетна жена ја не сум видел . И ке те потсетам ГЛАСАЈТЕ ЗА ЛИЧНОСТ НЕ ЗА ПАРТИЈА.
не бил против.... а за Мила ајде ќе видиме, ако не е така, зошто не излезе Мила и да каже дека Сашо лаже дека она ќе го поддржи? аман бе дај малце размислувајте логично.... аман... толку ли неможте против сдсмовската манипулација? аман...

За жал од кога дојде вмро на власт, се гласа исклучиво за партија, и магаре да врзиш ќе го изгласаат:toe:
а сдсм и Хитлер да го оживеат и да го кандидираат, испраните умови ќе го гласаат....
 
Член од
28 јануари 2005
Мислења
2.163
Поени од реакции
18
Gledaj malku TV. Kje skapes na forumov.
 
Член од
8 август 2008
Мислења
153
Поени од реакции
2
точно, во право си, барем нема да е магаре:toe:


taka i si mislev ene prethodno napisav i Hitler da go kandidiraat ke go poddrzite... i eve mi DOKAZ deka e taka... ti pre bi za Hitler, negoli za edno zivotince.... mi se namesti ka kec na desetka ej... fala sho mi pomogna da ve pretstavam i so argument.... than you man!
 
Член од
28 јануари 2005
Мислења
2.163
Поени од реакции
18
taka i si mislev ene prethodno napisav i Hitler da go kandidiraat ke go poddrzite... i eve mi DOKAZ deka e taka... ti pre bi za Hitler, negoli za edno zivotince.... mi se namesti ka kec na desetka ej... fala sho mi pomogna da ve pretstavam i so argument.... than you man!
yo man, yhan to u to:pos2::pos2::pos2:
 
M

marko 1996

Гостин


taka i si mislev ene prethodno napisav i Hitler da go kandidiraat ke go poddrzite... i eve mi DOKAZ deka e taka... ti pre bi za Hitler, negoli za edno zivotince.... mi se namesti ka kec na desetka ej... fala sho mi pomogna da ve pretstavam i so argument.... than you man!
Ама барем човек е бе ако сака Хитлер кој било ке го стват човек е болје него магаре барем Хитлер нешто ке направи а магарево ? И ке те потсетам ГЛАСАЈТЕ ЗА ЛИЧНОСТ НЕ ЗА ПАРТИЈА
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452


taka i si mislev ene prethodno napisav i Hitler da go kandidiraat ke go poddrzite... i eve mi DOKAZ deka e taka... ti pre bi za Hitler, negoli za edno zivotince.... mi se namesti ka kec na desetka ej... fala sho mi pomogna da ve pretstavam i so argument.... than you man!
Поголемо животинче од тебе нема изгледа, никогаш не си слушнал за иронија изгледа:tapp:

yo man, yhan to u to:pos2::pos2::pos2:
:zver:
 
Член од
8 август 2008
Мислења
153
Поени од реакции
2
Gledaj malku TV. Kje skapes na forumov.
sto e be, ti pisuvav i ova go izbrisa ...odgovorot na ova? heheh mizerni sram vi e da stojat muabetite moj zasho ne ve biva u muabet... e ako de brishi gi muabetite... pred drugite nema da izgleas mizerno ali samiot si se znaesh....


Ама барем човек е бе ако сака Хитлер кој било ке го стват човек е болје него магаре барем Хитлер нешто ке направи а магарево ? И ке те потсетам ГЛАСАЈТЕ ЗА ЛИЧНОСТ НЕ ЗА ПАРТИЈА
epa toa mi bese muabetot eve videte se deka ste toa... isprani umovi do kraj... uste ne ozivean Hitler vie za nego... ete toa e sdsmovska manipulacija, ali sea bi im kazal bravo na sdsm sto moze da napravat debili od vas... alal da im e....

Поголемо животинче од тебе нема изгледа, никогаш не си слушнал за иронија изгледа:tapp:

:zver:
a izglea i ti ne si slusnal za ironija be??? ccccc aman beeee cccc ej.. nemoj da mi kazes deka si 16-17 godisen? .... valjda ne lazes za vozrsata...


nego batalete se, brisete postovi... odgovorite na tie ako ste muzi ne kao zencinja brisat postovi...
 

Macedonia>>Europe

Faster Than Light
Член од
6 јуни 2007
Мислења
2.582
Поени од реакции
836
Еј комуњарска работа бе. После десет години ќе слушнат нова реченица од своите пастири и ќе ја повтараат наредни 10. Нов хит за деценијата кажа гаргамел Магаре да се врзало ќе ги победи. Абе програма некоја, идеја да каже гарги, а не вакви безвезни блебетања кои ги слушавме и додека ја раздаваше Македонија т.е. кога беше на власт.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Еј комуњарска работа бе. После десет години ќе слушнат нова реченица од своите пастири и ќе ја повтараат наредни 10. Нов хит за деценијата кажа гаргамел Магаре да се врзало ќе ги победи. Абе програма некоја, идеја да каже гарги, а не вакви безвезни блебетања кои ги слушавме и додека ја раздаваше Македонија т.е. кога беше на власт.
Во дпБне сега има повеќе комуњари одколку во СДСМ:toe:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom