Рецензија : GTA IV

Член од
21 декември 2008
Мислења
550
Поени од реакции
22
Изгледа одлично ама многу бара :nesvest:
 
Член од
3 август 2009
Мислења
60
Поени од реакции
3
Најака игра светска е ... GTA IV најака е немам зборови и на :tv: ја даваа

Најака игра е и на :tv: ја дадоа 41324 пати до сега
 

-Trance-HCI

Трансер до срж...
Член од
18 ноември 2007
Мислења
145
Поени од реакции
16
Ја играв Јули месец, ја свртев за 15тина дена, со по саат-два играње денот.. интересна е, имав и пач, со мојата графичка ATI HD 3470 512VRAM, 3 GB RAM и Core 2 Duo T5550 1.83 GHz ја играв на Meduim.. интересно е шо можеш да одлучуваш шо ке правиш на некои мисии, дали да го убиеш човекот или да го пуштиш, со твојата одлука се мења малку и приказната на играта..
 
Член од
21 април 2010
Мислења
100
Поени од реакции
33
Мене би ми ја примил компјутерот, ама неможам да ја најдам... иам 10gb нет и ако ја симнам ќе се поебам интернетот и затоа ќе чекам да ја најдам на некоја пиратска тезга.... иначе најмногу ми се допаѓа приказната на играта, а и графиката е јака... :)
 
Член од
3 август 2009
Мислења
60
Поени од реакции
3
И јас га имам играта.Ако ја немаш на PC оди надвор земи кола и што сакаш прави.Исто ти е :D
 
Член од
3 август 2009
Мислења
60
Поени од реакции
3
Абре луѓе.Како сакаш реална игра да ти тере пример давам: 200 мегабајти рам...Ајде малко размислејте со оваа главата !
 
Член од
3 август 2009
Мислења
60
Поени од реакции
3
Мене би ми ја примил компјутерот, ама неможам да ја најдам... иам 10gb нет и ако ја симнам ќе се поебам интернетот и затоа ќе чекам да ја најдам на некоја пиратска тезга.... иначе најмногу ми се допаѓа приказната на играта, а и графиката е јака... :)
Хахах..Можеш да ја слегнеш од замунда.нет ама пази 6 гига е да се слегне ...Па малку чувај од тој интернетот и ќе ја имаш.Инаку на пиратските тезги ќе ја купиш но тешка е за инсталирање.
 
На врв Bottom