Рамштајн - 24.05.2024 - Ушче Парк Белград

Coca Cola

Пашламарка
Член од
4 јануари 2009
Мислења
922
Поени од реакции
1.515
у 11 кога почна продажбава не дава фојерзон или seating. најверојатно србиве ја ебале работава, имаат распродадено се пред време :)
или па сакаат првен да се распродаде GA/Standing позади.
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.936
Поени од реакции
11.433
И кај мене апликацијата падна иако стигнав до последна стапка. После пола саат успеав да влезам и порачав од евентим.де, на трибина беа 110евра. Во првата зона одма беа продадени. После еден саат пишуваше дека се е распродадено.
 
Член од
14 февруари 2013
Мислења
1.757
Поени од реакции
2.236
И кај мене апликацијата падна иако стигнав до последна стапка. После пола саат успеав да влезам и порачав од евентим.де, на трибина беа 110евра. Во првата зона одма беа продадени. После еден саат пишуваше дека се е распродадено.
Dzabe objasnuvas, @kano znae podobro... Nie visevme 4ca na 2te platformi 2 saati, ama Kano podobro znae. Nemozheshe fan pit za zhal pa sme na standing...

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 

Coca Cola

Пашламарка
Член од
4 јануари 2009
Мислења
922
Поени од реакции
1.515
Мене ме пушти кај 11:15 и немаше авејлабл ни фанпит ни седеќи, така да нема шанси да се имаат распродадено пошо го чекав одбројувањето во 11 кликнав. Нема кога да се имаат продадено, нема шанса.
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
1.087
Поени од реакции
1.757
Дури во 13 часот после 2 саати успеав да купам преку efinity апликацијата, за стоење, за седење не ни гледав може имаше и за таму слободни, али не верувам дека е распродаден зашто и да сакаш не можеш да купиш и сајтот и апликацијата цело време им паѓаа.
Али како и да е се е добро , добро штом заврши.
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.489
Поени од реакции
22.929
Dzabe objasnuvas, @kano znae podobro... Nie visevme 4ca na 2te platformi 2 saati, ama Kano podobro znae. Nemozheshe fan pit za zhal pa sme na standing...

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
samo sto kupiv preku efinity 2 za na tribina... karti imas kolku sakas... eve na prvata fotka ti pisuva kupeno u 14.57.

20231018_235739.jpg


20231018_235843.png
Автоматски споено мислење:

Дури во 13 часот после 2 саати успеав да купам преку efinity апликацијата, за стоење, за седење не ни гледав може имаше и за таму слободни, али не верувам дека е распродаден зашто и да сакаш не можеш да купиш и сајтот и апликацијата цело време им паѓаа.
Али како и да е се е добро , добро штом заврши.
ma kakvo raspodadeno dali imaat 5000 karti prodadeno, padnata e aplikacijata, imas karti na ton, ni pola od tribinite ne se prodadeni
Автоматски споено мислење:

Dzabe objasnuvas, @kano znae podobro... Nie visevme 4ca na 2te platformi 2 saati, ama Kano podobro znae. Nemozheshe fan pit za zhal pa sme na standing...

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
da go imase pametot na kano sega ke si bese u fan pit :toe:
 
Последно уредено:

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.845
Поени од реакции
11.057
Седење и партер има уште, фан пит вика дека нема. Ако нешто сме у грешка, али и на страната и на апликацијата не дава опција за фан пит, т.е. вика дека е sold out.
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.936
Поени од реакции
11.433
Да ама на ваков концерт ништо нема да видиш шо се дешава на сцена. Подобро си е трибина според мене, имаш чист поглед, таму рипај, нормално дека нема да седиш.
Кога идам наа диџеј секогаш сум доле пошто помалку ме интересира шо се дешава на сцена, само денсам.
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.239
Поени од реакции
57.083
ako prv pat gi gledas i drustvoto dozvoluva dole e bolje. jas gi imam gledano nekolku pati ovojpat sakam na raat da go gledam shouto, povke idam za toa.
Прв пат. Затоа се двоумам дали сакам да ги гледам покрај тоа што ќе урлам или само да урлам :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom