Радован

KohlBass

Dechak iz vode
Член од
1 јуни 2006
Мислења
1.485
Поени од реакции
36
Ne go znam tipot i glupo e da zboram na osnova na tracevi, ama stvarno e bedno toa sto prai pesna za negoviot sakan drugar, i usput se pokazuva kolku pari ima on, kolku zenski moze da sobere i kakvi koli moze da donese.
 

Lucifer

Devil in a females body
Член од
7 мај 2006
Мислења
300
Поени од реакции
1
Mesija напиша:
Во право си и јас имам слчушнато...А и спотот, за умрениот другар, спотот го има напраени со жени, како не му е срам, РАПОТ ГО СРАМИ, да му ја на*бам
Prvo toa so imate slusnato nema veze.Vtoro Bozin mozda e dignat i nafuran posebno od koa se vrati od Francija ali da naprais muabet mozes iako e "tesko dostapen".Ja go znam od Zlatno Slavejce i idese dolgi godini so Marija Arsovska od M2 i deteto e ok,a toa dignat e zoso i go forsiraat mnogu.Treto ne go srami rapot ON,poso rapot od damnesni vreminja e usran do daska pa i nemoze nekoj furadzija da promeni nesto ako zborime za eden cel pravec vo muzikata:raz: NELI?!?!?!

A toa so mu e debilen spotot NE DA MU E!!!!I da ne se svatime pogresno ne go branam ali nekam da se lafa neso so ne e!!!
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
19
Lucifer напиша:
Prvo toa so imate slusnato nema veze.Vtoro Bozin mozda e dignat i nafuran posebno od koa se vrati od Francija ali da naprais muabet mozes iako e "tesko dostapen".Ja go znam od Zlatno Slavejce i idese dolgi godini so Marija Arsovska od M2 i deteto e ok,a toa dignat e zoso i go forsiraat mnogu.Treto ne go srami rapot ON,poso rapot od damnesni vreminja e usran do daska pa i nemoze nekoj furadzija da promeni nesto ako zborime za eden cel pravec vo muzikata:raz: NELI?!?!?!

A toa so mu e debilen spotot NE DA MU E!!!!I da ne se svatime pogresno ne go branam ali nekam da se lafa neso so ne e!!!
Рапот не е усран....и тој еден чоек неможе да го усере.....дури мислам и дека оние вистинските рапери баш и не му обрнуваат многу внимание..... и шо знам не ми изгледа многу уфуран ко шо го праат(го гледаф низ школо и такво чуство имам).....ама да уфуран си е
 

Lucifer

Devil in a females body
Член од
7 мај 2006
Мислења
300
Поени од реакции
1
DuFFy напиша:
Рапот не е усран....и тој еден чоек неможе да го усере.....дури мислам и дека оние вистинските рапери баш и не му обрнуваат многу внимание..... и шо знам не ми изгледа многу уфуран ко шо го праат(го гледаф низ школо и такво чуство имам).....ама да уфуран си е
Cekaj,ZOSTO me citirase?
Za da go kazes istoto?????:lud:
Kako be ne e rapot usran?Jas slusav rap(se misli na rap) ,a sea toa so go ima na repertoar deklarirano kako rap e pop,hip-hop,piperki,patligani,manga so rasol EBATE!!!
VISTINSKI RAPERI??????????????:lud:
Aj posoci mi vistinski raper???
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
19
Хммммммм епа сеа вака....РНС, Да Џака Накот, Аго, сите од Легијата, Камени Мост , Долината на Сенките , Сив Дом, Пука козметика, Пикисипи, Софистот и ај доста се :):):)
 

Lucifer

Devil in a females body
Член од
7 мај 2006
Мислења
300
Поени од реакции
1
DuFFy напиша:
Хммммммм епа сеа вака....РНС, Да Џака Накот, Аго, сите од Легијата, Камени Мост , Долината на Сенките , Сив Дом, Пука козметика, Пикисипи, Софистот и ај доста се :):):)
:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: posebno PUKA KOZMETIKA COVECE!!!!!!!!:pos2: :vozbud: :pusk:
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
19
Lucifer напиша:
:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: posebno PUKA KOZMETIKA COVECE!!!!!!!!:pos2: :vozbud: :pusk:
Добро еве да речеме во Македонија нема Рапери.....ај наброј ми неколку добри светски рапери.......
 

Mesija

Hardcore Superstar...
Член од
13 ноември 2005
Мислења
212
Поени од реакции
1
Дафи брат, јас стварно не знам што му докажуваш на Луцифер..Човекот не е доволно запознаен
 

Lucifer

Devil in a females body
Член од
7 мај 2006
Мислења
300
Поени од реакции
1
Ah posto jas ne sum dovolno zapoznaena-zapoznaj me ti?Moze?
 

Lucifer

Devil in a females body
Член од
7 мај 2006
Мислења
300
Поени од реакции
1
DuFFy напиша:
Добро еве да речеме во Македонија нема Рапери.....ај наброј ми неколку добри светски рапери.......
Jas gi ljubam ONIX,Gangstarr,Lil Jon ponekad i toa bea tie so gi slusaF.A ti rekov deka e usran so ne znaci deka samo u mak. e usran tuku i niz cel svet!
 

Wuppy

۞HyperBaby۞
Член од
22 мај 2006
Мислења
467
Поени од реакции
1
Acid напиша:
Песната ми е некако дебилна.
Пее (демек тажи) за другар, а уствари покажува колку он е „фраер” и какви пички и коли има. Односно, како „фаќа” авион од Франција, доаѓа во Македонија и маме ебава.

Дебилштина на кило. Македонец кој рапува француски... Бабееее.
Да,слушав дека тој Радован учел со него па сите го заебаале и сеа као он да се напраи паметен и да постигне слава напраи песна абе ајде на туга несрека срека,како викаат постојат луѓе кои од рушевините на твојата несреќа ќе изградат споменик на нивната победа.Те молам..:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom