Радован

Член од
10 мај 2006
Мислења
92
Поени од реакции
6
Како се вика типот што ја пее песнава и дали знае некој кај може да ја симнам?
 
Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
J0ker_MKD напиша:
Како се вика типот што ја пее песнава и дали знае некој кај може да ја симнам?
Bozin Spirkovski mislam se vika. :pos2:
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Да,така се вика:wink:
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
smizlicka напиша:
pa Radovan se vika de..
Не се вика он Радован...Песната шо ја пее така се вика односно некој негов намачен другар
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Песната ми е некако дебилна.
Пее (демек тажи) за другар, а уствари покажува колку он е „фраер” и какви пички и коли има. Односно, како „фаќа” авион од Франција, доаѓа во Македонија и маме ебава.

Дебилштина на кило. Македонец кој рапува француски... Бабееее.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
Acid напиша:
Песната ми е некако дебилна.
Пее (демек тажи) за другар, а уствари покажува колку он е „фраер” и какви пички и коли има. Односно, како „фаќа” авион од Франција, доаѓа во Македонија и маме ебава.

Дебилштина на кило. Македонец кој рапува француски... Бабееее.
Jas rekov tipot e debilce. :pos2:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Типот го знам...Шо му текна не знам на француски да пее...песните лоши му се од една причина
Секој втор шо го знам е рапер или има рап група...тоа е претеризам човече сите се фураат демек се рапери:)
 

KohlBass

Dechak iz vode
Член од
1 јуни 2006
Мислења
1.485
Поени од реакции
36
Pa toa e najlesno. Ne treba nekoj poseben talent da naprais posebna rap `pesna` i da te ima na SkyNet. Pa i pari ako imas...
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Mac)) напиша:
Типот го знам...Шо му текна не знам на француски да пее...песните лоши му се од една причина
Секој втор шо го знам е рапер или има рап група...тоа е претеризам човече сите се фураат демек се рапери:)
On ima ziveeno u Francija edno cetiri godini i zatoa mozda sakal na Francuski(t.e. sakal site da vidat deka znae Francuski):pos:
 
Член од
27 јуни 2006
Мислења
40
Поени од реакции
1
Vaka deckoto e debil , vtora rabota toj Radovan kojsto e spomnat vo pesnata sega sigurno se prevrtuva vo Grob, zasto od drugari nekoi imam doznato deka istiot toj bozin kojsto sega rapuva kolku go sakal radovan i takvi stvari koga bile deca go tepal go maltretiral , so nekolku zborovi se izivljaval vrz nego
 

Mesija

Hardcore Superstar...
Член од
13 ноември 2005
Мислења
212
Поени од реакции
1
Crnogorec_mkd напиша:
Vaka deckoto e debil , vtora rabota toj Radovan kojsto e spomnat vo pesnata sega sigurno se prevrtuva vo Grob, zasto od drugari nekoi imam doznato deka istiot toj bozin kojsto sega rapuva kolku go sakal radovan i takvi stvari koga bile deca go tepal go maltretiral , so nekolku zborovi se izivljaval vrz nego
Во право си и јас имам слчушнато...А и спотот, за умрениот другар, спотот го има напраени со жени, како не му е срам, РАПОТ ГО СРАМИ, да му ја на*бам
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
19
Acid напиша:
Песната ми е некако дебилна.
Пее (демек тажи) за другар, а уствари покажува колку он е „фраер” и какви пички и коли има. Односно, како „фаќа” авион од Франција, доаѓа во Македонија и маме ебава.

Дебилштина на кило. Македонец кој рапува француски... Бабееее.
Многу добро кажано........
Иначе човекот се преставува како Seine92 (тоа било улицата кај шо живеел у Франција)......и многу мрзам луге шо сакаат само да се прослават со музиката (овој е и полош од сите, дури и мртвиот другар го користи за тоа).......
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Mesija напиша:
Во право си и јас имам слчушнато...А и спотот, за умрениот другар, спотот го има напраени со жени, како не му е срам, РАПОТ ГО СРАМИ, да му ја на*бам
Така е.Ако више нешо праи демек он е тажен дека починал другар му нека напраи нешо мрачно..нешо шо ќе ја отсликува неговата тага...А он земал пи*ки и Хамери и сеа рапува.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom