Работа во земјоделска аптека

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
29 март 2013
Мислења
162
Поени од реакции
24
Имаме потреба од агрономи за работа во земјоделска аптека во Охрид.

Потребно е кандидатите да имаат завршено земјоделски факултет на насоки овоштарство, пољоделство, фитомедицина.Нудиме одлична плата и добри работни услови.
Заинтересираните нека испратат Цв на емаил
Agromarket.vrabotuvanje@gmail.com
Таму ќе добиете и дополнителни информации
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.723
Поени од реакции
2.479
Имаме потреба од агрономи за работа во земјоделска аптека во Охрид.

Потребно е кандидатите да имаат завршено земјоделски факултет на насоки овоштарство, пољоделство, фитомедицина.Нудиме одлична плата и добри работни услови.
Заинтересираните нека испратат Цв на емаил
Agromarket.vrabotuvanje@gmail.com
Таму ќе добиете и дополнителни информации
Јас дека сум од Скопје, а ги исполнувам сите услови, дали ќе ми плаќате керозин за авионот за секој ден да доаѓам и да си одам како човек со мојот Боинг 787?
 
Член од
29 март 2013
Мислења
162
Поени од реакции
24
Ако ги исполнуваш сите услови испрати CV. Ќе ти платиме повратна карта со Галеб да доаѓаш на работа еднаш неделно. Бруто плата 24000 денари.
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.723
Поени од реакции
2.479
Ако ги исполнуваш сите услови испрати CV. Ќе ти платиме повратна карта со Галеб да доаѓаш на работа еднаш неделно. Бруто плата 24000 денари.
Не ме сфативте изгледа. Имам мој сопстен Боинг, само што проблем е што не би сакал да делам од свој џеб за керозин, доколку се договориме ќе пратам CV.
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.693
Поени од реакции
12.100
не сум знаел дека 15-16.000 било одлична плата за лице со факултет :confused:
 
Член од
29 март 2013
Мислења
162
Поени од реакции
24
18000 денари. Ако не ви се допаѓа седете си дома и молете ги дедовците да ви дадат пари за колку едно кафе а фрустрациите лечете ги од зад некој аватар на форум. Бидејќи 24000 - 25000 денари бруто плата е малку одете во тие странски инвестиции што ги отвори груески за минималец. Ценете го повеќе тоа на странецот( поголемиот дел од населението не ни знае колкави субвенции се давани да се отворат тие фабрики - наши пари) и плукајте по македончето што си ја крши кичмата и со своја пот креира работни места.
Мислам дека бев јасен. Ако нешто не ви се допаѓа запрегнете ги ракавчињата и отворете вие фирма па плаќајте давачки фирмарини, кирии, сметководители па викнете ме мене за повеќе од 18000 ќе дојдам да работам.
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.723
Поени од реакции
2.479
18000 денари. Ако не ви се допаѓа седете си дома и молете ги дедовците да ви дадат пари за колку едно кафе а фрустрациите лечете ги од зад некој аватар на форум. Бидејќи 24000 - 25000 денари бруто плата е малку одете во тие странски инвестиции што ги отвори груески за минималец. Ценете го повеќе тоа на странецот( поголемиот дел од населението не ни знае колкави субвенции се давани да се отворат тие фабрики - наши пари) и плукајте по македончето што си ја крши кичмата и со своја пот креира работни места.
Мислам дека бев јасен. Ако нешто не ви се допаѓа запрегнете ги ракавчињата и отворете вие фирма па плаќајте давачки фирмарини, кирии, сметководители па викнете ме мене за повеќе од 18000 ќе дојдам да работам.
Ако имаш познавање од авиони можам да те запослам како механичар. Ако си заинтересиран пиши ми ПП за да ти дадам емаил :) Нудам добра плата исто така :)
И ќе заборавев, имам згодни стјуардеси :)
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.693
Поени од реакции
12.100
Со високо образование барем во инвестициите даваат далеку над просечна плата. Али секој со свој поим за одлична плата.
 
Последно уредено:
Член од
5 август 2016
Мислења
312
Поени од реакции
221
Не ме сфативте изгледа. Имам мој сопстен Боинг, само што проблем е што не би сакал да делам од свој џеб за керозин, доколку се договориме ќе пратам CV.
АЈ прекини не си интересен
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom