РК Еурофарм Работник

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
22 ноември 2008
Мислења
452
Поени од реакции
1.193
Iskustvoto za pobedi vo liga na sampioni ne se steknuva preku nok. Kako i da e na prav pat se zboruvam za igracite i trenerot...
Mozda da bese pravilno izveden proektot na spojuvanje, na krilata na euforijata polesno ke se premostuvase toj gol minus.
Edinstvenite dvajca so identitet i pedigre se trenerot alusevski i golmanot mitrevski.
 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
2.174
Поени од реакции
4.095
Стварно штета за Работник. Можеа да имаат 3-0 за старт. Наместо 0-3.

Да не им се повредеше словенецон, плус да го земаа Танкоски, ќе имаа и на ротација. Штета.
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
452
Поени од реакции
1.193
Alo ne mi krati recenici od napisaniot tekst...
Moeto intelektualno nivo so sporedba so tvoeto e nesporedivo, i zatoa nema da pagam tolku nisko!
Procitaj nekoja kniga pred da kratis recenici od postovi...
 
Последно уредено:
Член од
30 август 2012
Мислења
3.304
Поени од реакции
5.508
Iskustvoto za pobedi vo liga na sampioni ne se steknuva preku nok. Kako i da e na prav pat se zboruvam za igracite i trenerot...
Mozda da bese pravilno izveden proektot na spojuvanje, na krilata na euforijata polesno ke se premostuvase toj gol minus.
Edinstvenite dvajca so identitet i pedigre se trenerot alusevski i golmanot mitrevski.
Ако има друг тренер наместо Алушовски 3 -те ќе ги победеја.
Човекот се губи, кога ке загусти, а ништо чудно и да лета за брзо
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.880
Поени од реакции
7.265
Ако има друг тренер наместо Алушовски 3 -те ќе ги победеја.
Човекот се губи, кога ке загусти, а ништо чудно и да лета за брзо
Nema sansi aljusot da go smenat pa neli vnukot na cile igra vo negovata skola

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.453
Поени од реакции
68.699
Alo ne mi krati recenici od napisaniot tekst...
Moeto intelektualno nivo so sporedba so tvoeto e nesporedivo, i zatoa nema da pagam tolku nisko!
Procitaj nekoja kniga pred da kratis recenici od postovi...
Веројатно на мене алудираш, иако немам поим што збориш, бидејќи на темава неколку души само ви ги бришеме постовите, поради одење оф топик.
Од кога се отвори темава само квичиш за друг клуб. Олади малку.
Инсталирај кирилица додека одмораш.
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
452
Поени од реакции
1.193
Веројатно на мене алудираш, иако немам поим што збориш, бидејќи на темава неколку души само ви ги бришеме постовите, поради одење оф топик.
Од кога се отвори темава само квичиш за друг клуб. Олади малку.
Инсталирај кирилица додека одмораш.
Ti nemas nikakov kapacitet da vodis nekakva tema i da brisis postovi...
Ako nivoto na kajgana e takvo da ti mozis da prajs so sakas, togas jas na kajgana nema da izgubam poveke ni minuta...
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.453
Поени од реакции
68.699
Ti nemas nikakov kapacitet da vodis nekakva tema i da brisis postovi...
Ako nivoto na kajgana e takvo da ti mozis da prajs so sakas, togas jas na kajgana nema da izgubam poveke ni minuta...
Ти кажав, дел од постови сигурно не сум ти крател. Обрати се кај другите модератори.
Постови надвор од темата сум избришал еден куп и од фанови на Пелистер и од фанови на Вардар. Некако темата си ја сфативте ако тема за конфликт меѓу Комити и Чкембари. Погледни ги фан клубовите на странскиве клубови, имаш еден куп фанови што си играат мајтап со противниците кои имаат слаби резултати. Само кај вас има пациенти што не знаат да се нашалат и одма сериозно се расправате, па затоа бришеме после. Јебига, имаме основа да ви јадеме гомна, ќе се сврти кругот еден ден :D
Нормално и од кај нас има пациентела со глупи шеги.
Отвори тема за Серија А на пример, научете малку што се постови со провокации и како противниците се носат со нив :D

На кајгана сум активен 10 години, ти си првиот што се пожалил од мене :D Сум запознал 100-тина луѓе, со голем дел од нив си живеам и на приватна база. По фан клубовиве секогаш викале дека сум еден од ретките што знаат да бидат самокритични. Сто пати си имал опомена низ темиве, ајде во темата за Пелистер сме ве толерирале, иако тоа што темата носи назив на клубот за кој навивате, не значи дека може да навредувате (без основа) други навивачи. Ама, нема сите теми да ви ги правиме по ќеиф.
Ако не ви се допаѓат, не идајте ;)
 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
2.174
Поени од реакции
4.095
Веспрем во најјак состав ќе дојде во Битола.
 

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
6.014
Поени од реакции
7.730
Ти кажав, дел од постови сигурно не сум ти крател. Обрати се кај другите модератори.
Постови надвор од темата сум избришал еден куп и од фанови на Пелистер и од фанови на Вардар. Некако темата си ја сфативте ако тема за конфликт меѓу Комити и Чкембари. Погледни ги фан клубовите на странскиве клубови, имаш еден куп фанови што си играат мајтап со противниците кои имаат слаби резултати. Само кај вас има пациенти што не знаат да се нашалат и одма сериозно се расправате, па затоа бришеме после. Јебига, имаме основа да ви јадеме гомна, ќе се сврти кругот еден ден :D
Нормално и од кај нас има пациентела со глупи шеги.
Отвори тема за Серија А на пример, научете малку што се постови со провокации и како противниците се носат со нив :D

На кајгана сум активен 10 години, ти си првиот што се пожалил од мене :D Сум запознал 100-тина луѓе, со голем дел од нив си живеам и на приватна база. По фан клубовиве секогаш викале дека сум еден од ретките што знаат да бидат самокритични. Сто пати си имал опомена низ темиве, ајде во темата за Пелистер сме ве толерирале, иако тоа што темата носи назив на клубот за кој навивате, не значи дека може да навредувате (без основа) други навивачи. Ама, нема сите теми да ви ги правиме по ќеиф.
Ако не ви се допаѓат, не идајте ;)
НЕ Е БИТОЛСКИ ОВА :kuracc:
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Веспрем во најјак состав ќе дојде во Битола.
Не ми се верува да дојдат со јак состав. И цела групна фаза да ја изиграат со втор состав пак ќе бидат први или втори.
 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
2.174
Поени од реакции
4.095
Не ми се верува да дојдат со јак состав. И цела групна фаза да ја изиграат со втор состав пак ќе бидат први или втори.
Па тебе нека не ти се верува, ама они веќе се во Битола со цела екипа.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom