РК Еурофарм Работник

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
36.490
Поени од реакции
71.115
Да, ете и офиицјално, последно место :D

Ако, не се посрамотија, сосема солидна сезона имаа (y)
 
Член од
12 март 2009
Мислења
12.117
Поени од реакции
6.078
изненади Прешов, му зема БОД на лидерот Бидасоа кај него дома, ако изгубеше Прешов таму, сега ќе беше Еурофарм #4

туку новиот тренер е предходен заменик или ново трајно решение ?
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.110
изненади Прешов, му зема БОД на лидерот Бидасоа кај него дома, ако изгубеше Прешов таму, сега ќе беше Еурофарм #4

туку новиот тренер е предходен заменик или ново трајно решение ?
Помошник тренер на Алушовски, а и претходно беше во клубот исто, уште од времето на Марковски и Зарков.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
36.490
Поени од реакции
71.115
Ќе треба да се затвори темава, не постои веќе Еурофарм Работник :D
 
На врв Bottom