Пукање на жилата на пенисот?

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Mi spomnaa nesto za ova.. Ama ne go sfakam bas.. Zatoa bi sakala vas da ve prasam sto e potocno toa? Zasto MORA da pukne taa zila za da uziva maskoto pojse vo sexot..? Sto e taa zila?.. Mi rekoa imalo krv.. Boli?
aj pliZ odgovorcinja.. Zs me zaintrigira temava.. Sakam da znam so e toa.. :smir:
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
па не мора да значи дека мора да се скине. еве јас веке година дена имам односи и ништо не ми се случило, колку што сум слушнал најчесто се кине ако имаш односи без кондом и ако не е доволно лизгаво и од самото влечее се кине, и имам еден другар што ми кажа дека премногу болно било ко да му го исекле, се разбира таа болка ја осетил одкако завршил процесот на водење љубов... хахха...

а тоа дека за да уживаме ние машките повеке требало да се скине прв пат слушам.
 
Член од
1 февруари 2007
Мислења
57
Поени од реакции
1
Па стварно не е морално да пукне, али филингот е уште подобар откако ќе пукне... незнам колку си упатена каде се наоѓа таа жила, но тоа е место каде има повеќе нервни завршетоци што даваат подобар филинг!!!

Повеќе доколку те итересира, постави подетално прашање!!!
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
И мене ме интересира а прв пат слушам за ова.... Ај некој од поискусниве нека образлижи подетално ако може.
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
сеа не знам кај да најдам слика али ако некој од членовиве што се заинтересиран мижат да најдат детална анатомска слика со добра резолуција на машки полов орган ке ви кажам точно кај се наога, во мојот прв пост на темава објаснив само кои се фактори за кинење!!! значи кинење а не пукање има многу разлика!!! пукање е кога ке експлодира нешто, пример може да ти пукнат тестисите...
а каков е филингот и тоа кажавм, сеуште не сум скинат т.е. еден другар што ми кажа, сеуште си девица.
Т.Е. само по тоа може физички да се знае дали машкото имало сексуални односи.
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
xmidpoe напиша:
Па стварно не е морално да пукне, али филингот е уште подобар откако ќе пукне... незнам колку си упатена каде се наоѓа таа жила, но тоа е место каде има повеќе нервни завршетоци што даваат подобар филинг!!!

Повеќе доколку те итересира, постави подетално прашање!!!
iCH NE SUM UPATENA.. Kaj se naoga zilata?..
Mene mi rece eden drugar deka mu puknala zilata uste pri prviot seksualen odnos.. I deka mnogu krv mu tecelo.. Kako toa da pukne pri prv odnos? I vsusnost ZOSTO puka taa zila? :/
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Читај!
girlll напиша:
iCH NE SUM UPATENA.. Kaj se naoga zilata?..
Mene mi rece eden drugar deka mu puknala zilata uste pri prviot seksualen odnos.. I deka mnogu krv mu tecelo.. Kako toa da pukne pri prv odnos? I vsusnost ZOSTO puka taa zila? :/
Necrophilia напиша:
па не мора да значи дека мора да се скине. еве јас веке година дена имам односи и ништо не ми се случило, колку што сум слушнал најчесто се кине ако имаш односи без кондом и ако не е доволно лизгаво и од самото влечење се кине, и имам еден другар што ми кажа дека премногу болно било ко да му го исекле, се разбира таа болка ја осетил одкако завршил процесот на водење љубов... хахха...

а тоа дека за да уживаме ние машките повеке требало да се скине прв пат слушам.
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Ahamz.. I od kaj tece taa krv? Ej i.. Tipot so mi rece deka mu puknala taa zila.. Koristel kondom.. Ali i kondomot se skinal odma posle toa.. :/ Toa bilo samo so svrsil.. So e forata? :/
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
Сврзно ткиво (мост :)), кое може, ама не мора да се скине. А тоа со крвта, веројатно има некој крвен сад или артерија таму.. што знам.
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Разлика мегу жила и сврзно ткиво???
 

Devil-King

Пациентот од Бардовци
Член од
3 февруари 2007
Мислења
1.009
Поени од реакции
67
Upravo toa ti e kozata sto ja pokriva glavickata na penisot, nitu jas nisto ne sum osetil dosea vo sexot..samo ima tipci sto ne moze dovolno da ja izvlecat glavickata taka da ili mu ja secat kozickata ili sama im se kine pri prviot sex. se razbira bolno e u picku mater:):D:D:D
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Па нели не мора да се скине и ако имаш секс без кондом, па така не мора да значи дека ако не ти е скината жилата, немаш ебено. А дали болит - нека кажит некој од поискусниве.
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Fantom_oh напиша:
Па нели не мора да се скине и ако имаш секс без кондом, па така не мора да значи дека ако не ти е скината жилата, немаш ебено. А дали болит - нека кажит некој од поискусниве.
па според мене мислам дека во принцип треба многу гадно да боли, си знаеме ние машките нели???
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Necrophilia напиша:
па според мене мислам дека во принцип треба многу гадно да боли, си знаеме ние машките нели???
БИ ТРЕБАЛО да боли, ама дали СИ СИГУРЕН дека ќе боли? Не си, а сега чекаме некој јунак кој е сигурен да ни кажит :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom