Протести низ Македонија (Генерална дискусија)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
1 септември 2014
Мислења
625
Поени од реакции
606
Демо-христијанинот Груевски со планетите и Гатачките?!?!? WTF... Демо-христијански е да се оди по гатачки и бајачки со планети и хороскопи?!?!?


@Ѓорѓи Н. дали е ова според уставот и законите?
Дно дна , кој го поддржува уште овај психопат клептоман мене стварно не ми е јасно.
 
Член од
3 март 2013
Мислења
2.678
Поени од реакции
1.357
Од ко протекоја информации за високи функционери на дпмне како биле финансирани и стипендирани од фондацијата сорос, немам прочитано ни еден коментар од типот на ,,соросоиди".
 
D

deli

Гостин
Поради недоволно дефинираниот закон за забрана за поседување, обработка, објавување,реобјавување и располагање со материјали.........
видеото го остранувам од коментаров
 
Последно уредено од модератор:
Член од
13 март 2013
Мислења
448
Поени од реакции
715
Она се искачила на Монт Еверест во 3:15 сабајле? :eek:

Не државна пензија, за национален херој треба да се прогласи...





Сарказам, нормално, пошто очигледно има луѓе што мислат дека е возможно искачување на монт еверест во 3:15 :pos:
А не е?
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
625
Поени од реакции
606
Ова со гатачката, шо мислите од кој е пуштено во јавност и зошто ?
 
Член од
19 април 2013
Мислења
2.004
Поени од реакции
2.100
Се што Грујо досега направи се беше за доброто на сите, само што вие не знаете да цените. Си ги ставате личните интереси пред интересите на државата.
 
D

Darko_ufo

Гостин
Човече ја слушам Гатачкава и не ми се верува, сега ми е јасно од кај е забеган овој... Му вика немој да се лутиш ама не знам што толку сте запнале за Европа, нашите космички сили не течат заедно, она ке се распадне... :vozbud:
 
Член од
19 април 2013
Мислења
2.004
Поени од реакции
2.100
Се снимале, се знаат што прави Грујо, само тие фамозните тајни сметки никако да ги видиме. Којзнае и дали воопшто постојат.
 
Член од
7 јули 2014
Мислења
1.243
Поени од реакции
1.162
Нема врска со СЈО ама овај сериозно треба да се испита за дали е деловно и умствено способен. Па и сликите...На сите е највисок, па и во нозете прав го напрајле. Едипов и Наполеонов комплекс споено. Уште во шлицот да го upgrade-але.
Излишни се збoрoви :popce:
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Уште еден (од многуте) докази дека е психопат
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.339
Поени од реакции
79.145
И Глеам го тргнале. Многу слабо се слушаше, а и трае многу.
Значи ко што сфатив, бил на гатачка и таа средба е снимана од некој (дал од жуто комбе, дал од странски служби или пак од него не е важно).
Што има у тие разговори, овака на кратко? Што му вика она на нашиот премиер господинот Груевски?
Му кажуе ли нешто конкретно или исто ко сите такви шарлатани му ги кажуе работите округло па на ќоше?
 
Член од
19 април 2013
Мислења
2.004
Поени од реакции
2.100
yeah-i-did-it-what-you-gonna-do-about-it-thumb.jpg.png

И што ќе направите во врска со сето ова? Само ќе продолжите да пишувате на форум?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom