Протести низ Македонија (Генерална дискусија)

Дискусија во форумот 'Вести и случувања' започната од Нuкола, 26 април 2016.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Нuкола

  Нuкола Алберт Ајнштајноски

  Член од:
  24 мај 2005
  Мислења:
  4.443
  Допаѓања:
  11.189
  Привремено затворена.
   
  На losmij му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: