Продавам Nikon D5000 (со два објектива, 18-55 VR и 55-200 VR)/ Lowepro 250 ранец/ Lowepro торбица.

pcjodamaster

:trololo:
Член од
20 мај 2006
Мислења
4.180
Поени од реакции
127
Продавам Nikon D5000 (со два објектива, 18-55 VR и 55-200 VR)/ Lowepro 250 ранец/ Lowepro торбица. Сите предмети се во супер состојба. Се продаваат одделно или доколку има заинтересирани, може и заедно.

Никонот со двете тела и останатата опрема е целосно функционален и цената е 430 евра за комплет. Си има полнач, екстра кабли, мемориска од 4 гига, далечинско, капачиња итн.

Торбицата е за тело со два објектива плус други ствари и цената е 15 евра.

Ранецот е за лаптоп до 15.6 инчи плус одделен дел за тело+објективи+блицеви итн, цената е 50 евра.

За други информации пишете слободно.

2015-02-27 14.18.07.jpg 2015-02-27 14.18.53.jpg 2015-02-27 14.20.27.jpg 2015-02-27 14.20.40.jpg 2050-12-31 23.59.59-4.jpg
 

pcjodamaster

:trololo:
Член од
20 мај 2006
Мислења
4.180
Поени од реакции
127
Апдејт: цената за тело со објективи, торбица и сталак е 360 еура. Ако има заинтересирани бујрум.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom