Продавам, купувам, менувам...

Член од
27 декември 2011
Мислења
591
Поени од реакции
508
Продавам MSI GeForce gtx1050Ti 4gb.
Цена 5000 денари фиксна.

Sent from my Redmi
 
Член од
19 јануари 2019
Мислења
58
Поени од реакции
13
Prodavam Asus GTX 1080 8GB Turbo. Koristena 2 godini super socuvana iscistena od prashina NIKOGAS NE Otvarana nitu Overcloknuvana. garancija istecena, kutija mislam deka ja imam frleno taka da kutija nema. Telefon - 071 663 358
Cena ~22000 Denari.

1080.jpg
 
D

Deleted member 53418

Гостин
Продавам MacBookPro 13' late 2017, samo 135 ciklusi ima iskoristeno od bat, mnogu malku koristen, doagja gratis so dongle so hdmi usb c i usb 3.0 plus futrola za laptopot so zastitna za tastatura.
Cena 53.000
 

Nro

Член од
13 јуни 2018
Мислења
75
Поени од реакции
123
Dali nekoj znae kade i po koja cena mozam da nabavam baterija za lap top Toshiba Satellite C855-245
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Vidi glup niskointeleknten virgin kalabajsteru ne tuku glumi i na moja smetka ne praj nekoi segi nedostojni na 11 godisnik zs vo sprotivno ke bidam primoran da prezemam cekori za koi pocna ke se kaam
Vidi bate, ja sam ti lepo reko da neam pojma. A mozda sam i imao pojma pre nego sto sam malo popio...pa trenatacno zabovio, jeeebi ga. A koga ti ocekujes neki intelekentan u nijedno dobe? Ja idem da spavam, ti cekaj ako oces.
 

Nro

Член од
13 јуни 2018
Мислења
75
Поени од реакции
123
Ama nema potreba da mi se pravis pameten imam star lap top koj sakam da go podaram zs ne go koristam od odamna e tesko da nabavis delovi i gledam na notifikacija nekoj majtap si igrat so mene i kako ocekvis da izregiram zato sovet izbrisi go citatoc bez potreba sabajle da ja optovarvime temava
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Ama nema potreba da mi se pravis pameten imam star lap top koj sakam da go podaram zs ne go koristam od odamna e tesko da nabavis delovi i gledam na notifikacija nekoj majtap si igrat so mene i kako ocekvis da izregiram zato sovet izbrisi go citatoc bez potreba sabajle da ja optovarvime temava
Abe buirazer, ti razbiras li koliko je sati? Ti se majtapi sa mnom. Ka pokusavam da spavam, a ti u ovo doba zelis da prvo da prodajes, a zada kao zelis da ga podaris! A jesi majmun, Nego daaj ostavi nas na miru da spavamo, sacekaj malce 8 sati kad se otvori ducane, pa onda radi sta zelis. Arivederci.
 

Nro

Член од
13 јуни 2018
Мислења
75
Поени од реакции
123
Abe buirazer, ti razbiras li koliko je sati? Ti se majtapi sa mnom. Ka pokusavam da spavam, a ti u ovo doba zelis da prvo da prodajes, a zada kao zelis da ga podaris! A jesi majmun, Nego daaj ostavi nas na miru da spavamo, sacekaj malce 8 sati kad se otvori ducane, pa onda radi sta zelis. Arivederci.
Kaj procita deka prodavam i samo ti ukazav da go izbrisis citatot i ne pravi se interesen deks daleku si od toa
 
Член од
19 јануари 2019
Мислења
58
Поени од реакции
13
Член од
19 јануари 2019
Мислења
58
Поени од реакции
13
Okay Stavena e pred 2 dena nemav videno. 06-05-2020
Автоматски споено мислење:

Poradi DDStore Nova Cena ide 18000 i fiksna ke bide taa.
Telefon : 071 663 358
Moze i na viber
 

Kajgana Shop

На врв Bottom