Продавам, купувам, менувам...

Член од
25 февруари 2009
Мислења
1.559
Поени од реакции
414
Продавам 24 инчен монитор BenQ GL2450 Full HD 1920x1080p со VGA/DVI приклучоци, со гаранција уште 1 година и 1 месец, комплет фабричко пакување во оригинална кутија, перфектно сочуван како нов.

Мониторот е скоро некористен, или по 4-5 пати месечно по неколку часа како втор помошен монитор во домашен амбиент (спална), нема никакви оштетувања, најлончињата уште стојат на него, оригиналната кутија исто ја чувам.

Се работи за овој модел, само што овој е со H ознака, наместо DVI има HDMI приклучок.
http://www.anhoch.com/product/37046/monitor-24-gl2450h-benq-led-wide-dvi-hdmi

Цена: 7000 денари

IMG_3771.JPG IMG_3774.JPG IMG_3775.JPG IMG_3781.JPG IMG_3782.JPG IMG_3784.JPG IMG_3791.JPG IMG_3793.JPG IMG_3797.JPG IMG_3807.JPG
 

Stef:)

ај ем бек:D
Член од
18 јули 2009
Мислења
18
Поени од реакции
0
kupuvam i7 4ta generacija za pc ako prodava nekoj neka pise na privatna poraka
 

edin4o

Продуцент
Член од
4 април 2010
Мислења
1.418
Поени од реакции
459
[ИТНО] Купувам DDR3 DIMM 2GB RAM
Ако може вечерва или утре до кај 12-13ч да можам да го зеам.
1333 или 1600 сеедно

 
Член од
25 октомври 2008
Мислења
513
Поени од реакции
67
Некој да продава матична плоча за лаптоп АСУС К52Де, или да знае кај можам да најдам?
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.673
Поени од реакции
7.159
Kupuvam dvd rezac od skopje

Koj ima neka kaze
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
7.964
Поени од реакции
13.054
продавам лаптоп АСУС
CPU: Intel Pentium Quadcore N3530 2.16-2.63Ghz
RAM :4GB DDR3 1600Mhz
VGA : Intel HD generation 7
DVDRW
Има уште една година гаранција
има HDMI
не е користен многу пошо Компјутер имам
 
Член од
15 јануари 2016
Мислења
2
Поени од реакции
1
http://reklama5.mk/AdDetails?ad=1824996
Prozessor: Intel® Core™ i7-4790 Quad-Core der 4. Generation (Haswell) 4C/8T / Taktfrequenz: 3,6 GHz (Turbo 4,0GHz) / L3-Cache: 8MB / 84W
1TB SATA-3 (7200U/min., 32 MB Cache)
8192 MB 1600 MHz DDR3 RAM
WiFi WLAN-300MBit/s
Grafik: Nvidia GeForce GTX 960 2GB GDDR5 Grafik(DVI, HDMI, DP), unterstützt Nvidia Maxwell™, Nvidia GameStream™, Nvidia GPU-Boost 2.0, Nvidia Adaptive Vertical-Sync
Motherboard: Gigabyte GA-H81M-S2H mATX
Audio, Mic., 1x USB 3.0, 1x USB 2.0
DVD-Burner
High Definition Audio / 7.1 support
Tastatur (USB), Maus (USB).
Windows 8.1 (64 Bit)Ultra Durable 3, 3D DualBIOS™, AutoGreen und EasyTune.
Цената може малку да се смали, ако има некој заинтересиран.
 
Член од
16 јануари 2016
Мислења
5
Поени од реакции
0
znaci mozam da simnam od torenti megutoa prenesuvanjeto od PC na XBOX 360 mi e totalna nepoznanica baram pomos
 
Член од
22 август 2013
Мислења
149
Поени од реакции
48
Пoдoбрo пoтрoши ден-двa дa се рaсчитaш нa интернет кaкo дa си префрлaш игри oткoлку дa трoшиш пaри. Амa кaкo сaкaш, сигурнo пo oнлaјн oглaснициве ќе нaјдеш некoј дa ти прoдaде игри.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
На врв Bottom