Продавам - Купувам

Член од
1 јули 2008
Мислења
165
Поени од реакции
19
мавровски рис екстра поволна цена 20 денари, сочуван со поклон кафез и еден тон месо да ждерит
 

honeygirl

medeno
Член од
18 август 2008
Мислења
14
Поени од реакции
3
Со шо се рани.
Имам голема желба за одгледување змија.:baeh::helou:


Јаде што ќе и дадеш, си наебал ако промашиш оброк, сама излага од аквариум и те голта у два потега=)
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
86
Поени од реакции
3
Јаде што ќе и дадеш, си наебал ако промашиш оброк, сама излага од аквариум и те голта у два потега=)
Па баш и затоа сакам да ја чувам ;) .
Јас сум свесен и одговорен да ги сносам последиците :uvo: .
Само показжи волја и подари ми ја :salut: .
ПозЗ...
Фала однапред !!!
:pos2:
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
125
Поени од реакции
8
Ako ima nekoj da dava na poklon sibirska haska ili labrador neka se javi odma. Pedigre ne e zadolzitelno.
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
125
Поени од реакции
8
Inaku da ve izvestam deka ova pogore so barav poklon go povlekuvam bidejki veke najdov kuce.
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Дајте бе маче во Битола... Еден другар бара, неможам никаде да му најдам, а моето е машко :helou:
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Дајте бе маче во Битола... Еден другар бара, неможам никаде да му најдам, а моето е машко :helou:
Иам неколку другари од Битола имаат мачки да прашам па ќе ти кажам (али незнам што раси се мачките) :/

П.С. Најди му на твоето некоја типка (од родот мачки се разбира).. после знаеш... они ќе си направат работа и за 3 месеци ќе имаш не маче туку 6-7 мачиња (снаџи се па живи :D ) :)
 

BuSarCe

See My Profile
Член од
4 август 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
33
Дајте бе маче во Битола... Еден другар бара, неможам никаде да му најдам, а моето е машко :helou:
намести си контанјер во дворот пред куќа сами ќе ти дојдам мачките:)

Ako ima nekoj da dava na poklon sibirska haska ili labrador neka se javi odma. Pedigre ne e zadolzitelno.
комшите имаат хаска ја даваат,пиши порака,ако си заинтересиран дојди видија:toe:
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
luge baram Angliski bulldog po moznost i cena da mi kazete ke vi bidam mnogu blagodaren ako mi pomognete posto prosto sum zaljuben vo vakvi kuchinja
pomagajte ve molam
mozebi nema nekoj da mi go vidi oglasot pa zatoa go stavam pak :toe:
daj pomagajte da najdam
 

Kajgana Shop

На врв Bottom