Продавам - Купувам

Член од
22 април 2008
Мислења
405
Поени од реакции
28
Некој да ме информира каде можам да најдам Хаска до колку пари е??? Со педигре се разбира...фала однапред...:smir::smir::smir::helou:
 

Мајло

B I S
Член од
22 јуни 2009
Мислења
1.594
Поени од реакции
940
Продавам машко хаски вакцинирано,прочистено без педигре 100 евра.
 

punkbooster

Black Rose Dying
Член од
10 декември 2009
Мислења
845
Поени од реакции
29
Да не продава некој аквариум со се додатни работи во него???ако има нека пиши преку ПП да се договориме за цена?
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Има ли некој од Тетовска околија што подарува некое кутренце од голема некоја раса нека каже или нека ми праит ПП
 

Мајло

B I S
Член од
22 јуни 2009
Мислења
1.594
Поени од реакции
940
Посредувам за кучиња од било која раса,со екстра квалитет, и сакам гаранција дека ќе бидат добро чувани и нема да се користат за некои гадни работи(пит,стафорд,дого аргентино,ротвајлер,шарпланинец...)
 

Miss Right

happiness machine
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.308
Поени од реакции
142
Барам маче "ангорка" или така некако. Ако не барам било какво само да не е црно. И секако младо.
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Посредувам за кучиња од било која раса,со екстра квалитет, и сакам гаранција дека ќе бидат добро чувани и нема да се користат за некои гадни работи(пит,стафорд,дого аргентино,ротвајлер,шарпланинец...)
епа брат да ми подариш некое куче на мене ако сакаш и знај чувано како бебе ќе биде затоа што едното куче ми има единаесет години незнам кое куче лошо чувано толку че доживи токму поради тоа што е старо едното од мојте кучиња сакам пред да ме напушти да му најдем замена за да може повеќе да се одмара староти оти вака нема кој да игра со другото куче кое сеуште е младо и му досаѓа
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Англиски булдог...кај се наоѓа кај нас...шо пари...фала однапред
 

ITK

Член од
10 октомври 2008
Мислења
1.107
Поени од реакции
51
^По огласиве и до 3000 евра имам начекано, многу ефтин овој 1000 :D
 
Член од
9 декември 2009
Мислења
87
Поени од реакции
25
само за прави љубители на домашни миленици подарувам голем многу убав персиски мачор по име Џедај и многу убава цела беча мачка по име Бело стари една година, интелигентни и убави и еден обичен црн мачор Блек со ептен интелигентни очи! Информации на тел.070/535-587!
дали уште го чуваш и на кое место се наоѓаш поточно :helou:
 

pojma_nemam

Пиво
Член од
27 јуни 2007
Мислења
288
Поени од реакции
1
Продавам комплетно опремет терариум цена по договор
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
340
Поени од реакции
15
Se prodavaat mali sarplanincinja cisto krvni od odlicni roditeli CENA : 150 eUR moze mal popust !!! pOZZ
 

Kajgana Shop

На врв Bottom