Проблем со Xiaomi Redmi 12 Note

Член од
22 август 2020
Мислења
87
Поени од реакции
58
Го купив пред 3 недели од Телеком, а оттогаш 2 пати ми се исклучи и тоа во иста ситуација. Првиот пат излегов надвор, се јавив, го завршив повикот и веднаш се исклучи. Тогаш мислев дека е од ладното време. Денес истото ми се случи по завршен повик, но во маркет каде беше топло. Што може да е проблемот?
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.682
Поени од реакции
38.870
телефонот има некој проблем, најубаво е да им го вратиш и да бараш нов да ти дадат.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
3.696
Поени од реакции
5.739
Го купив пред 3 недели од Телеком, а оттогаш 2 пати ми се исклучи и тоа во иста ситуација. Првиот пат излегов надвор, се јавив, го завршив повикот и веднаш се исклучи. Тогаш мислев дека е од ладното време. Денес истото ми се случи по завршен повик, но во маркет каде беше топло. Што може да е проблемот?
Jas koristam Xiaomi vejce 2 Godini ! Se si raboti kako i prviot den.
Inace telefonot nema Maana. Se e od toa Adware shto e napolnet!

EEEEEEEEE treba da si go sredish zatoa shto Xiaomi se polni so Adware!
Napishi na YouTube " Xiaomi adware" i ce si najdish kup videa so Upatstva.

Primer:


ili ova

 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.767
Поени од реакции
1.461
Го купив пред 3 недели од Телеком, а оттогаш 2 пати ми се исклучи и тоа во иста ситуација. Првиот пат излегов надвор, се јавив, го завршив повикот и веднаш се исклучи. Тогаш мислев дека е од ладното време. Денес истото ми се случи по завршен повик, но во маркет каде беше топло. Што може да е проблемот?
Провери дали имаш Software Update што може да се направи. Ако и после апдејтот имаш проблем, враќај го. Мада доколку имаш гаранција враќај го веднаш
 

Kajgana Shop

На врв Bottom