Проблем во Ворд

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
13.924
Поени од реакции
21.820

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.733
Поени од реакции
621
Зошто word-от ги спојува зборовите во текстот?
Напрвимервакаискачаатнекоиреченици
 
Член од
15 јануари 2008
Мислења
3.456
Поени од реакции
5.774
Зошто word-от ги спојува зборовите во текстот?
Напрвимервакаискачаатнекоиреченици
Да не пробуваш да отвориш doc креиран во инаква верзија на Word? Знае да прави проблем ако е креиран во верзија различна од 7ца...
На страната на Microsoft има Suite Service pack, симни го тоа ќе решиш проблем.
 
На врв Bottom