Проблематични навивачи на Трибините(криминалци)

Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Не значи дека ако сум навијач треба да го имам гледано, навијачот не се докажува колку клипови има на јутуб гледано. Можеби вие сте тие кој ја уништувате тифо сцената, дркајќи на јутуб ? Многу паметно размислувате алал да ви е, прави навивачи на јутуб. ;)
Точен ти е скроз постов.
Они или се изразија погрешно, или незнам друго што е. Ја би рекол дека кој е баш заинтересиран за вакви работе, тој најверојатно ги гледал емисиеве кои идеа на Дискавери пред околу 4 године. А тоа дека тифо-сцената ни била до овја степен зошто не гледале вакви работе, како што кажаа погоре...чисти глупости!
 
Член од
25 декември 2008
Мислења
1.877
Поени од реакции
1.089
Последниве постови мислам дека се однесуваат на мене.Погрешно ме сфативте.Но вакви документарци и филмови има многу.Не викам дека мора секој да ги гледа за да е навивач но би било пожелно.;)
 
В

Вори

Гостин
Бидејќи темата за натпреварот Шкендија-Партизан е затворена,ќе искористам прилика да пишам нешто во оваа тема.

Голем поздрав до македонските поддржувачи овде на форумов на ''македонскиот''шампион Шкендија,со песната ''Македонско курвиче''изведена од ''македонските''навивачи Балисти,вчера навечер.
 
Член од
7 мај 2009
Мислења
710
Поени од реакции
55
браво за латас и сител . Во 90% од случаите сум против нив но со ова Латас ми стана еден од поомилените новинари :) .
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Ајде бе време е за РЕАГИРАЊЕ,шо се замислуваат бе датуми,УЧК,навреди, кој к*р се бе тие.Во најмала мера само ФФМ да реагира и Шкендија да се врати барем категорија поназад,а Балисти и ти браќата ,фраери, од Чаир да се казнат најжестоко,да не се прават џомби.
Ама за ФФМ да го стори тоа треба сите мак.групи да се соединат и да видиме што ќе биде....ама не вака само КОмити.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Во право се со текстов,не знам што си замислуваат ова пештерскиве створења,во туѓа држава имаат повеќе права од староседелците,во овој случај нас,Македонците.
Ова е веќе претеризам,и ај нека ми кажат сеа Балисти дека не се партиски војничиња,на ТВ знаат да просерат-Нашата партија е Шкендија,жими куров е тоа вашата партија планинци едни.Вашата партија е да плукате по се што е македонско и по сите оние што ве ранат,крв да просерете !
 
Член од
19 август 2010
Мислења
1.365
Поени од реакции
2.053
Браво за Сител, зашто секогаш ја бранат Македонија
Ја бранат Македонија само кога им одговара на нивниот газда.Видовме вчера како Латас и Сител ја бранеа Македонија кога не убедуваа дека хашките случаи мора да се амнестираат за да има меѓунационално обединување и конечно Македонија да ја заборави агресијата од вехабистите.Како им одговара на Вмро така пренесува и Сител.
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.133
Поени од реакции
18.131
Ја бранат Македонија само кога им одговара на нивниот газда.Видовме вчера како Латас и Сител ја бранеа Македонија кога не убедуваа дека хашките случаи мора да се амнестираат за да има меѓунационално обединување и конечно Македонија да ја заборави агресијата од вехабистите.Како им одговара на Вмро така пренесува и Сител.
Agree!
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Браво за Сител, зашто секогаш ја бранат Македонија
бегај бе, у рок од 10 минути (знаеме кој) вчера прво рече дека мора да се стави крај на напнатоста меѓу Македонците и Албанците, и дека тоа со амнестијата ќе помоглено (фејл), а после почна да јаде трици за браќава и сам да подига тензија.

Нека иде да се фрли со нив заедно...
 
Член од
13 август 2008
Мислења
827
Поени од реакции
101
браво за латас и сител . Во 90% од случаите сум против нив но со ова Латас ми стана еден од поомилените новинари :) .
знам Латас исто така збореше зошто оваа година за медицина да добијат 14 албан. паралелки а македонски заедно со другите заедници 13, кога албанци има 25% од народот....
иначе треба казни за навивачиве и за клубот
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.161
Поени од реакции
25.661
знам Латас исто така збореше зошто оваа година за медицина да добијат 14 албан. паралелки а македонски заедно со другите заедници 13, кога албанци има 25% од народот....
иначе треба казни за навивачиве и за клубот
Тешко нас ако сме стигнале Латас да не брани. Латас ти е новинарски Ибрахимович само дај му пари одма менува екипа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom