Припадник на полицијата претепал момче до смрт! - ПРОТЕСТИ ПРОТИВ ПОЛИЦИСКАТА БРУТАЛНОСТ

Статус
Затворена за нови мислења.

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.142
Поени од реакции
34.125
Пошто изминативе страници се оф-топик, темата иде под клуч.
Ако има нов развој на настаните, ќе ја отвориме.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom