Приклучете се на Кајгана радио - Е, неее...! [Сезона 2013/2014]

Член од
6 јули 2011
Мислења
3.828
Поени од реакции
7.710
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.828
Поени од реакции
7.710
Moже лид а направам проба? Ме слушате ли?
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.828
Поени од реакции
7.710
Ај јавете дали слушате што пуштам! :cool:
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Иде лето дај пак да се организираме, веројатно ќе има заинтересираност..
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Отворете нова тема, организирајте се... Ако има желба, за техничкиот дел нема проблем.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom