Препораки за игри

Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.847
Дечко ако сакаш онлајн да играш - оригиналче ке си купиш.:helou:
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
1.709
Поени од реакции
126
Некој да препорача игра со трки со коли (значи и пимпување на колите) ама да е он лајн и да има доста играчи.
Можеш да си ја симнеш Race Driver : Grid се игра и онлајн иако е пиратска верзијата :helou:
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.847
А има tunning на колите да се праи?

И ако некој ја има ГТА 4 оригинал нека пише, ми се игра онлајн со некое македонче, сега за сега не сум сретнал. Од сегде има само од Македонија не. :)
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
1.709
Поени од реакции
126
На ГРИД нема тјунинг, но важно играта коа ќе те фати зараза се утепуваш од играње, на старото ПЦ ја играв по 3 саати секој ден
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Playing Half Life 2 (+ EP1 и EP2) again... Оргазам добивам додека ја играм играва... :pos: Must-play. :smir:
 

jombastik

Misfit Kid
Член од
23 јули 2008
Мислења
202
Поени од реакции
6
Која би ја препорачале Fallout 3 или Assasins creed?
Добри се и двете, само за Fallout 3 ќе ти треба многу повеќе време па ти препорачувам неа да ја оставиш за летото :)
 
B

Blacks

Гостин
Ја почнав Fallout и играта е стварно нешто многу добро смислено со добар storyline. Многу ми се допадна фактот што можеш да ја играш и како FPS или пак third person. Малце ме нервира што во third person mode strafe-oт не е добро направен. Ненормално добра графика (се на high + 4x antialiasing). Слушнав имало и некој додаток за играта, нешто како експанзија (само што не е експанзија). Додатокот се вика Operation Anchorage. Го има ли некој играно па да ми каже дали е ОК?
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
Virtua Tennis 3

interesna igra za lubitelite na ovoj sport...
 

jombastik

Misfit Kid
Член од
23 јули 2008
Мислења
202
Поени од реакции
6
Излезе Cryostasis и добро е оценета(8.0) + има добра приказна. Ќе треба да ја пробаме:)
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
1.709
Поени од реакции
126
Cryostasis е излезена одамна, деновиве излезе во NA мислам
 
Член од
6 мај 2008
Мислења
320
Поени од реакции
9
Ja igrav X-Men Origins: Wolverine vcera, super e igrata.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom