Препораки за игри

Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Spore

Ја играв последно време навистина интересна игра ;)
:smir:
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Не не, не викам за вкус. Нека си ја сака, ама нека ја поигре малку повеке, оти дури и некои од подобрите сајтови почнаа да ја намалуват оценката по доста долго играње. По некое време се станува исто.
 
Член од
2 август 2008
Мислења
743
Поени од реакции
460
Dreamfall the longest journey-Igra vo koja imas edna misija,treba da odis da prasuvas da baras,si go aktiviras celosno umot,ubava gimnastika za mozokot e,treba da ti rabotat klikerite.Bajgi e dolga ali otkako ja zavrsiv zakluciv deka e edna od najubavite igri.Ne znam koj ja ima igrano od tuka.Malku krajot e nejasen.Treba da go desifriras!
 

TheMask

SσвεR SαŋTα
Член од
28 февруари 2008
Мислења
298
Поени од реакции
8
купишта пиле,купишта:

Race Driver GRID
Test Drive Unlimited
Toca кој сакаш дел
Gran Turismo кој сакаш дел
LA Rush
Colin Mcrae DIRT
Сакаш уште?
сакам некој што може низ град да возаш т.е како NFS несто..:smir:
 

рапаич

А бе?
Член од
20 март 2008
Мислења
164
Поени од реакции
6
Цитат:
Напишано од рапаич
купишта пиле,купишта:

Race Driver GRID
Test Drive Unlimited
Toca кој сакаш дел
Gran Turismo кој сакаш дел
LA Rush
Colin Mcrae DIRT
Сакаш уште?


сакам некој што може низ град да возаш т.е како NFS несто..:smir:
__________________
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Абе таа нешо како RPG беше или што е ај некој ако ја знае нека ми каже, SilverFall мислам се викаше и линк4енце?

И да не бара некоја вселенска конфигурација.
 
Член од
20 мај 2007
Мислења
1.139
Поени од реакции
153
Dreamfall the longest journey-Igra vo koja imas edna misija,treba da odis da prasuvas da baras,si go aktiviras celosno umot,ubava gimnastika za mozokot e,treba da ti rabotat klikerite.Bajgi e dolga ali otkako ja zavrsiv zakluciv deka e edna od najubavite igri.Ne znam koj ja ima igrano od tuka.Malku krajot e nejasen.Treba da go desifriras!
Играј го првиот дел од истата, Х Х Х Х Х пати подобра игра... Оваа е многу полесна, а деловите со борбата се катастрофални. Сепак, се работи за поштена игра, а крајот си е супер јасен, погледни го уште еднаш убаво...
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.106
Поени од реакции
5.847
Абе таа нешо како RPG беше или што е ај некој ако ја знае нека ми каже, SilverFall мислам се викаше и линк4енце?

И да не бара некоја вселенска конфигурација.
Нејќеш да ја играш Silverfall, верувај ми.
 
Член од
23 февруари 2007
Мислења
780
Поени од реакции
69
Mалку сум заостанат со игриве пошто со моево PC не можам да ги играм сега новиве игри. Инаку од тие што сум ги играл еве ви неколку добри според мене.

FPS:Half Life 2, Half life 2: Episode 1, Half life 2:episode 2. DooM 3, Fear, Crysis - (не ја играв кј мене дома).
RTS: Generals, Age of Empires 2 и 3, Warcraft 3 (duh), Warhammer.
RPG: Dungeon Siegе, Neverwinter Nights 2.
Third Person Shooter: Resident Evil 5.
Аdventures: Dreamfall, Moment of silence. Mноогу се тешки oвие ќе се помачите со овие 2 игри ама закон се :).)
Спортски игри: Pro Evolution, Fifa, тие.
 

soul123

...plAy HaRd GO pRo...
Член од
2 октомври 2008
Мислења
295
Поени од реакции
23
Offline Games: Па откако почнав да играм online игри немам пипнато offline игрица :P , такашто игрициве сто ке ви ги препорачам се малку стари: STALKER i Far Cry се на прво место! Splinter Cell сериалот е закон! RPG: Dungeon Siege i Titanquest!....бла бла бла...има мн закон игрици...

И како што кажав престанав да играм offline игри откако почнав со Cabal Online. Леле игрицата е лудница, ја играм 9,5 месеци:icon_mrgr мн е интерсна, топ графика...

еве неколку фотки:






 

Kajgana Shop

На врв Bottom