Препораки за игри

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.422
Поени од реакции
4.249
Ова е ептен досадно шо е исти механизам ба борба и нема стори . За соло е мизерија,со екипа е да играш ок околу 2 саата за дружба .... Боље кантер е да играш од ова реално
Не. PvP...некако не ми е по ќеиф. Искуства со елден ринг во општо...има тешки генкери...кемпери и умоболни индивидуи.
Ми треба нешто кежул, хек анд слеш. Некако ми се здосади и од кинематографски игри плус. Малце безумно насилство...
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.422
Поени од реакции
4.249
Па ми се свија што друго да кажам///
 

kazanski

чилакс
Член од
3 октомври 2011
Мислења
461
Поени од реакции
490
искуство некој со Сајберпанк? Вреди? Баглеста? се сеќавам дека не беше испеглана кога излезе, не знам сега, ривјуата велат као Ок е сега.


Screenshot 2024-01-07 005008.jpg
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.278
Поени од реакции
22.555
Може некој да ми пушти пиратски линк во ПП од Халф Лајф 1 со двете продолженија Опозинг Форс и Блу Шифт. За win 10 ми требаат.
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.422
Поени од реакции
4.249
искуство некој со Сајберпанк? Вреди? Баглеста? се сеќавам дека не беше испеглана кога излезе, не знам сега, ривјуата велат као Ок е сега.


Прегледај го приврзокот 402950
Не е дека нема, но во просек постабилна е од тие на бетезда. 1704602702833.jpeg
Дури и светски позната РДР2 не е без багови.
Автоматски споено мислење:

Да додадам, има некоја квест каде што треба да бркаш или уништиш коли контролирани од вештачка интелегенција. Една од тие коли е багирана т.е. апсолутно мора да ја бркаш со своето возило, иначе ќе се заглави во некаков луп и не ќе може да го завршиш квестот. Тоа беше мислам един по сериозен проблем што сум го затекнал. Сега можда дури и е печиран со апдејтот голем, но не сум сигурен.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom