Препораки за доктори специјалисти/супспецијалисти

Член од
10 јануари 2020
Мислења
6
Поени од реакции
0
Ве молам да ми препорачате добар доктор невролог со искуство за Паркинс, во 8ми Септември. И дали има на клиника или по другите болници добар невролог. Ви благодарам. Поздрав
 
Последно уредено:
Член од
16 март 2019
Мислења
3.123
Поени од реакции
4.923
Ве молам да ми препорачате добар доктор невролог со искуство за Паркинс, во 8ми Септември. И дали има на клиника или по другите болници добар невролог. Ви благодарам. Поздрав
Doktor Ana Doneva vrven nevrolog vo 8-mi septemvri.
 
Член од
19 февруари 2016
Мислења
413
Поени од реакции
82
Препорака за кожен лекар во Скопје,
се разбира со упат што работи?
 
Член од
19 февруари 2016
Мислења
413
Поени од реакции
82
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Каде е најдобро да се провери плуќа (дали има нешто симнато) од приватните ординации?
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Некој абдоминален хирург кој се специјализира за (ингвинална) кила?
 
Член од
3 февруари 2020
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво дечки,
Препорака за добар ортопед, имам проблеми со рамењата па би сакал да знам дали познавате некој добар ортопед, може и во приватниве болници.
Димитар Споа од ремедика
Автоматски споено мислење:

Најдобриот ортопед(специјалит за спортски повреди) во Македонија е Димитар Споа од ремедика.
 
Член од
24 февруари 2015
Мислења
33
Поени од реакции
11
Bi sakal da prasam dali nekoj ima iskustvo so nekoja operacija na sredno uvo ? Treba da pravam operacija na sredno uvo poradi eden mnogu specificen simptom, megutoa ovaa procedura e nova i nikogas do sega ne e pravena na balkanot osven vo Amerika i nekoi drzavi vo Evropa. Sepak doktorot sto ja invetiral ovaa operacija ima kazano deka sekoj specijalist za uvo nos i grlo sto ima iskustvo so operacii vo sredno uvo bi mozel da ja napravi ovaa operacija zosto ne e mnogu slozena. Dali nekoj ima praveno nekoja bilo kakva operacija na sredno uvo vo nekoja klinika drzavna/privatna vo Makedonija i ako ima kakvi se iskustvata od toa ? Pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom