Препораки за доктори специјалисти/супспецијалисти

Член од
3 мај 2019
Мислења
17.503
Поени од реакции
9.408
Zdravo na site shto me citat.Jas imam problem so zeludnikot, odnosno kiselini mi se pojavuvaat sekoj den I vo golemi meri zhdrigam I na momenti od kiselinite mi doagja do kratok, mal pritisok vo ushite.Bev na doktor mi prepisha pantoprazol (nolpaza) pocnav da gi zemam od nedelata.E sega ne mie jasno zoshto ne gledam nikakvi podobruvanja vo refluksot na kiselini koj se pojavuvaat na bilo kakva hrana da jadam.Sum probval site shtetni pijaloci I hrana da gi odbegnuvam, da sportuvam, da se hranam zdravo,pa I bel leb ne jadeve edno vreme.Dali treba pokasno da chekam da deluvat apcinjata, da odam na gastroenterolog na eho ili da snimam na rengen? Mozhi da mi dadete I vashi preporaki za gastroeneterohepatolog.Fala unapred.
Нена потреба од чекање туку фати си одма правец кај матичен за да ти даде упат до гастро.
 
Член од
21 декември 2018
Мислења
169
Поени од реакции
75
Некој да ми преорача добар ортопед или трауматолог
 
Член од
16 февруари 2019
Мислења
50
Поени од реакции
83
Да препорача некој добар кардиолог од гоб 8ми септември ?
 
Член од
22 октомври 2019
Мислења
3
Поени од реакции
2
Здраво,

Дали некој има искуство со преглед на гастроентерохепатологија во Систина или Ремедика? Супер би било ако паметите и цени ориентациски.

Бев на преглед во Жан Митрев и не сум воопшто задоволен од услугата.
 
Член од
1 декември 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Ве молам препорачајте доктор за преглед на жолчка. Благодарам!
 

Skorp

That guy...
Член од
30 јуни 2010
Мислења
1.173
Поени од реакции
2.112
Препорака за добар уво, нос и грло доктор?
 

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.254
Поени од реакции
1.964
Ве молам препорачајте доктор за преглед на жолчка. Благодарам!
@најубав Општ хирург е човекот,но да жолчката е во негова област.
Доктор Александар Милески,најдобар и најчовечен општ хирург во 8-ми септември.
 
Член од
16 март 2019
Мислења
3.100
Поени од реакции
4.835
@најубав Општ хирург е човекот,но да жолчката е во негова област.
Доктор Александар Милески,најдобар и најчовечен општ хирург во 8-ми септември.
Tocno doktor Aleksandar Mileski e prekrasen doktor mnogu e covecen i dobar covek.
 
Член од
12 декември 2019
Мислења
4
Поени од реакции
0
Здраво,

Дали некој има искуство со преглед на гастроентерохепатологија во Систина или Ремедика? Супер би било ако паметите и цени ориентациски.

Бев на преглед во Жан Митрев и не сум воопшто задоволен од услугата.
Златен, не го наоѓаш. Оди кај доктор Серафимовски во Беверли има ординација ехо ти е 1500.
 
Член од
9 јануари 2020
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво,
Барам препорака за ортопед, по можност некој што работи со скочни зглобови. Пред година ипол ја шинав ногата на фудбал и оттогаш ми се нема опоравено. По секое движење, макар и на 50м имам огромни болки. Како резултат на оваа повреда, левиот скочен зглоб ми отекува веќе 6 месеци. По направените снимки и прегледи кај неколку лекари, од секаде добивам одговор дека нема ништо и дека за 1 месец ќе ми помине. Ова го слушам веќе 7 месеци каде и да одам.
Барам препорака за лекар кај нас или во некоја од соседните земји.
Поздрав
 
Член од
16 февруари 2019
Мислења
50
Поени од реакции
83
Здраво,
Барам препорака за ортопед, по можност некој што работи со скочни зглобови. Пред година ипол ја шинав ногата на фудбал и оттогаш ми се нема опоравено. По секое движење, макар и на 50м имам огромни болки. Како резултат на оваа повреда, левиот скочен зглоб ми отекува веќе 6 месеци. По направените снимки и прегледи кај неколку лекари, од секаде добивам одговор дека нема ништо и дека за 1 месец ќе ми помине. Ова го слушам веќе 7 месеци каде и да одам.
Барам препорака за лекар кај нас или во некоја од соседните земји.
Поздрав
Др.Ласко Коцев во гоб 8ми септември
 

Kajgana Shop

На врв Bottom