Прашање за машките?

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
:raz: малку сум глуп и не разбирам, од каде ги поврза другарството и вршењето нужда?
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
gOJDO напиша:
:raz: малку сум глуп и не разбирам, од каде ги поврза другарството и вршењето нужда?
Другарите по нужда се познаваат!
 

123

Член од
20 април 2005
Мислења
2.156
Поени од реакции
8
BusHav напиша:
Другарите по нужда се познаваат!
Toчно така...

gOJDO напиша:
малку сум глуп и не разбирам, од каде ги поврза другарството и вршењето нужда?
Пошто знаеш дека не се брише...
 

Painmaster

Feel the Pain!
Член од
28 ноември 2007
Мислења
165
Поени од реакции
2
Те будат болка во бурег и во стомак, копчаш дека првава е зашто ти се моча-ти се плаче, а другава зашто те фатила старашна куродрвица. Трчаш панично кон тоалетот и се сопињаш од табуретка, папучи и други предмети шо ти се нашле на патот. Доаѓаш пред шољата, ја креваш даската, го вадиш и го насочуваш кон центарот на шољата. Ја креваш главата нагоре, и конечно го пушташ со воздишка. Е у курац, измочав и пижами и чорап и шоља и плочки. Ебате млазот што на криво отиде. Го ставаш на пауза, спушташ даска и седнуваш. Сваќаш дека и така не иде пошто не влага сам у дупката, па си помагаш со раката како да спушташ рачна. Пробуваш да мочаш, ама не оди зашто го притискаш мочниот канал. Правиш баланс меѓу отворот на мочниот канал и спуштеноста на ручната, и палиш пак. Пак у курац беља, мочаш на горниот дел од шољата и прска меѓу даската и шољата. Си ја домочуваш пижамата. Па нека иде упм, си се испомочал убаво, фрлаш пижамата на перење, се миеш и си викаш што убаво ќе беше да бев сега женско...
Ахахаха. Све до збор ми се десило. А ја па си викав сум бил ненормален :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
96
Поени од реакции
5
Напишано од gOJDO
Те будат болка во бурег и во стомак, копчаш дека првава е зашто ти се моча-ти се плаче, а другава зашто те фатила старашна куродрвица. Трчаш панично кон тоалетот и се сопињаш од табуретка, папучи и други предмети шо ти се нашле на патот. Доаѓаш пред шољата, ја креваш даската, го вадиш и го насочуваш кон центарот на шољата. Ја креваш главата нагоре, и конечно го пушташ со воздишка. Е у курац, измочав и пижами и чорап и шоља и плочки. Ебате млазот што на криво отиде. Го ставаш на пауза, спушташ даска и седнуваш. Сваќаш дека и така не иде пошто не влага сам у дупката, па си помагаш со раката како да спушташ рачна. Пробуваш да мочаш, ама не оди зашто го притискаш мочниот канал. Правиш баланс меѓу отворот на мочниот канал и спуштеноста на ручната, и палиш пак. Пак у курац беља, мочаш на горниот дел од шољата и прска меѓу даската и шољата. Си ја домочуваш пижамата. Па нека иде упм, си се испомочал убаво, фрлаш пижамата на перење, се миеш и си викаш што убаво ќе беше да бев сега женско...

Da be stvarno da mu e*** golem problem e toa utrinskoto mocanje

 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.612
Поени од реакции
11.155
Лелеее, ме изнасмеавте.. алал ви вера :):)
он: СТОЕЧКИ и дома и на гости :)
 

kusi

glory for man utd
Член од
12 мај 2008
Мислења
295
Поени од реакции
3
тоа горенаведеното е мн точно а па што на вас женските криво ви е што не можете да мочате стоеечки аа па сеа како мочаме ние ние можеме и стоеечки и седеечки а вие??:back::back:
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
:pos2:...добро бе луѓе очигледно е ...
 
V

Viktoranius

Гостин
Јас незнам како мочите луѓе вие стоејки или седејки, али јас ќе се придржувам до традицијата и ќе мочам со курот. :pos2::pos2:
 

Toxic Boy

I'M MACEDONIAN!
Член од
27 јуни 2008
Мислења
215
Поени од реакции
3
јас мочам стоечки нормално.
 

TheBestTipster

Избраниот
Член од
8 март 2008
Мислења
2.387
Поени од реакции
97
Ја гуска користам .. нешто што ми остана како навика од болницата .. значи сакам да седам коа уринирам ..
 

gangi

Soad for Life
Член од
7 јуни 2008
Мислења
85
Поени од реакции
1
Чудно ти е машко седејќи да мочка?
Кога какаат а им се примочкало, мислиш стануваат?
mi se dopagja konstatacijava ama e malce twisted...........:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom