Прашање до девојките: Какви знаци му испраќате на момчето кое ви се допаѓа?

Член од
21 јули 2010
Мислења
15
Поени од реакции
1
Прва причина зошто треба да го праат тоа ми е затоа што машките се малце глупи.
ако машките се глупи барај женска и така ги има многу истомисленички (машкомрзеци) како тебе :)

Другите 20-30 % се отидени таму обично со поише другарки за да си го докажат на себе својот сексипил иако у моментот имаат дечко/нејќат врска, и тие се пицнати и можат да даваат сигнали, но имате среќа што се поретко присутни.
односно да си го докажат своето его и самобендисаност и да се заебаваат со момците ц ц ц

Највероватно ќе изиграваат лудило на старт, тоа го праат за да типот не си помисли дека се лесни и да не сфати дека уствари затоа и они се дојдени.
од искуство кажувам дека се лесни но глумат тешки
 

Mila Mina

❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤
Член од
12 ноември 2011
Мислења
649
Поени од реакции
712
Нема некои знаци малце е пубертетско прашањево:ROFLMAO: али ако некој ми се допага јас најчесто се смеам насмевнувам почесто од вообичаено :pipi: и тоа на ствари кои не се смешни баш:) поглед во очи скоро никаков....премногу е тешко да се открие во очите мои дека ми се свига..значи се крие тоа...и се избегава поглед директен..и косата даа вртење на прамен и тоа НЕСВЕСНо...значи ова све се прави спонтано и несвесно! пошто таа емоција ве опфака скроз јако и не ви дава многу простор за размислување:icon_lol:
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Имам едно прашање :
Девојки кога ви се допаѓа некој дали му покажувате ваков знак?
 
Член од
10 јануари 2011
Мислења
238
Поени од реакции
306
Имам едно прашање :
Девојки кога ви се допаѓа некој дали му покажувате ваков знак?
За на прво на некој да му покажеш ваков/сличен :D знак треба да си к*рвиште од ранг А. А во врска се подразбира :) макар шо не секоја девојка сака и ужива да го прави
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Едноставно насмевка, поглед и пред се - добар муабет.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom