Прашања и одговори

Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.300
Поени од реакции
15.535
Дали од кога ке те пратат кај психолог ке добиеш писмена/усна опомена?За усна знам класната може да каже...ама нем и писмено да ја извикат мама да иде у школото
:pos2: И на писмено, ќе те стават во архивите на школото... Кога ќе те пратат кај психологот ќе добиеш усмена лекција и ќе си отидеш...
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.085
Поени од реакции
156
можеби некој веќе го одговорил прашањево , но стварно ме мрзи да барам :(

како можам да си ги пресметам бодовите од средо
што ми требаат нели за упис на факс :O
?!
 
T

Tetro

Гостин
можеби некој веќе го одговорил прашањево , но стварно ме мрзи да барам :(

како можам да си ги пресметам бодовите од средо
што ми требаат нели за упис на факс :O
?!
пробај со диѓитрон
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.300
Поени од реакции
15.535
можеби некој веќе го одговорил прашањево , но стварно ме мрзи да барам :(

како можам да си ги пресметам бодовите од средо
што ми требаат нели за упис на факс :O
?!
Помини 4та година, положи ја првин матурата, па дојди и прашај пак...
 

Sprite

Bayern Fanatic
Член од
23 јули 2007
Мислења
447
Поени од реакции
36
Би, сакал да прашам, на конкурсиве на факултетиве гледам дека има избор на интерни предмети, дали за да се запишиш на тој факултет треба да ги полагаш понудените интерни изборни предмети од факултетот, конкретно прашувам за Градежен факултет...?
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.300
Поени од реакции
15.535
Би, сакал да прашам, на конкурсиве на факултетиве гледам дека има избор на интерни предмети, дали за да се запишиш на тој факултет треба да ги полагаш понудените интерни изборни предмети од факултетот, конкретно прашувам за Градежен факултет...?
Општо за факултети сите треба да ги имаш полагано предметите кои ти се предложени како изборни за да можеш да конкурираш во 1 уписен рок. За втор уписен рок не се битни интерните предмети.
 
Член од
27 март 2009
Мислења
180
Поени од реакции
4
Предмети на ИКИ (ФЕИТ)

Дали некој може да ми ги кажи сите предмети кои што се учат на ФЕИТ струка ИКИ. Значи посебно од прва до четврта со се изборните предмети.
 

^MooN_RideR^

Blue in HearT
Член од
20 април 2006
Мислења
853
Поени од реакции
48
Значи прва ја минав одличен втора мн. добар трета доволен и четврта доволен од проектната задача имам 10 бода и сега плановите ми се да одам на приватен ама мене ме интересираше доколку поминам со подобра оценка 4/5 на матурата дали и на кој факс. државен ке имам шанси за упис.
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.300
Поени од реакции
15.535
Значи прва ја минав одличен втора мн. добар трета доволен и четврта доволен од проектната задача имам 10 бода и сега плановите ми се да одам на приватен ама мене ме интересираше доколку поминам со подобра оценка 4/5 на матурата дали и на кој факс. државен ке имам шанси за упис.
Со ваков пост би ти рекол да си седиш дома или да идеш да копаш канали за пари негде најискрено...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom