Починал пред компјутер !

Ilidan

ак
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.574
Поени од реакции
5
ауу 50 саати јас на 20 пукам
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Јас можам до 10 сатии да издржам !
 

Ilidan

ак
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.574
Поени од реакции
5
па ни јас ама 10 ке спиам 10 ке играм и ке експлодирам(тоа мене ако ме спречи от спиење му давам рака)
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
10 ко од шала,без 10дневно не сум сум издржувал и повеке од 20 но сум бил како утепан после тоа
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Јас најмногу имам седено едно 10 до 11 сати ко ја зедов на времето zero hour сите мисии ги поминав во еден ден.:)
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
Баткава умрел за 50 часа пред РС ? Хехехе јас сум по 72 а жив и здрав сум! оффффф викајте :pop: :pos:
 
Член од
17 јуни 2006
Мислења
29
Поени од реакции
0
i jas cel den cel nok sum tuka sekogas online i uste sum ziva i zdrava no mnogu zarazena:(
 

OrTacE

мангуп
Член од
28 мај 2006
Мислења
628
Поени од реакции
5
на компјутер сум 8 саата работно време и ето уште 2-3 саата пред или потоа мах, ама овај, овај требало пред тоа да го обесат.
 

Stefanos_M

Moscow_Boy
Член од
23 април 2006
Мислења
563
Поени од реакции
0
многу е тоа бе, ја најмнгоу иам седено едно 20 саати, со може пауза од саат два максимум :)
 

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
Е сега на човекот треабда му дадат посмртна пофалница од Мајкрософт, Јахоо, гугл и другите големи компјутерски комапнии и провајдери
 
Член од
8 јануари 2006
Мислења
57
Поени од реакции
0
кој и да треба да му дае пофалница чоеков утишол у п....м.... али нездрава работа бе. А и вас со ве цитам по 10 саати на PC па како издрзуете бе јас до 5 саати маx сум седел и нишо појке и това коа го земав РС-то па играв Sudden Strike мислам дека се викаше а сеа над саат време не седам појке па со сака нека биде
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Имало времиња коа сум седел по 30-40 часа пред компјутер со паузи нормално за јадење, пиење, у ВЦ. Но тоа се дешавало кога ептен ќе навлезам у некоја игра или ми е интересно на интернет и ме фаќа несоница и ништо не ме одделува од компјутер.
Денеска максимум седам на компјутер по 5-6 часа некогаш и повеќе, нормално со паузи.
Утре идам у Битола и недела дена нема да гледам компјутер пред мене, евентуално у интернет кафе ама по 1 час максимум, зашо веќе ме фаќа досада у интернет кафе, неможеш домашниот компјутер да го замениш со интернет кафе. А во последно време многу ретко посетувам интернет кафеа, сакам повеќе да прошетам, да видам луѓе итн. итн. Надвор сонце, убаво време, ја да седам на компјутер, брееј, ќе идам на базен боље... :) :)
 
S

Stef Bachatero

Гостин
abe najveke 10 saati na nigthmare vo enternet jas duffy mac i jack najveke izdrzuvame.A sea kaj mene vo malo stavija 8 saati 100 denari top.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom