Пост на кој сте се изнасмеале

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.511
Поени од реакции
9.065
Љубоморна тетка.
Не знам дали е љубоморна "тетката" ама изгледа како да те познава од негде... Тешко на тој што ќе се заљуби у тебе ако чека вака слика да покажеш а па камоли да добие нешто повеќе :pos:
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.382
Поени од реакции
9.203
Не знам дали е љубоморна "тетката" ама изгледа како да те познава од негде... Тешко на тој што ќе се заљуби у тебе ако чека вака слика да покажеш а па камоли да добие нешто повеќе :pos:
Ме познава од војска. Сталкер.
 
Член од
30 јуни 2020
Мислења
2.416
Поени од реакции
9.081
Се моли госпожа Мустафоглу или како и да беше да му дај на чоекот оти од невозвратена љубов ќе си почини.

Сите постираме слики на темата од вакви од онакви жени, се караме некој кога нема име да напише која е дотката што ја постира, овај сме знаеле по кој му пати душата. Еден збор напиша. хахахахахахахахахахахахахахахахаххахахахахахахаах

ЦАРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ. :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:

Шо катил жена ќе беше па то Дарја.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.470
Поени од реакции
16.075
Се молат модераторите на ДК ова да не се брише никако!

Да ти ебам цела фамилија од тук до морето, сички на хуи јебала те домовина непостојеча.
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.382
Поени од реакции
9.203
Ко некоја топ сикрет тајна да е па демек правев муабет имам инсајдерски информации, ваму ленорот е ваков онаму е таков...
Извини смешно ми е зошто одма си замислив дилери и онака на ќош ти подвикнуваат еј псст имам ленор од веро.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.638
Поени од реакции
11.611
Член од
30 јуни 2020
Мислења
2.416
Поени од реакции
9.081
Зборајте пак за топлата тетка, вака така... по „старски“ како го влепи, се пресмеав :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Кој шлајм од муабети. Путка ќе викала куку, малее гангстери малеее :vrtioci: Да седам и ова да го слушам? Ќе отупам и ќе се отрујам од алкохол.
Немој Наде, немој душо, тап агол не се тупи.
Земи цедевита пиј и уживај.
Надежда на апаратима :popce::popce:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom