Кајгана собиранка

  • Креатор на темата Acid
  • Време на започнување

кратко јасно, кога?


  • Вкупно гласачи
    43

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.367
Поени од реакции
2.277
Мале малееее...биртии, гангстери, пафкање.... Стара сум ја за овие с*ања, убаво да се испаф..упс(поминете)де :icon_lol: тие шо ќе одите.
 
Член од
28 август 2013
Мислења
4.013
Поени од реакции
12.063
Мале малееее...биртии, гангстери, пафкање.... Стара сум ја за овие с*ања, убаво да се испаф..упс(поминете)де :icon_lol: тие шо ќе одите.
За во биртија тамам си :)
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.982
Поени од реакции
35.721
Мале малееее...биртии, гангстери, пафкање.... Стара сум ја за овие с*ања, убаво да се испаф..упс(поминете)де :icon_lol: тие шо ќе одите.
Од Струмица ли си бе дотка? :LOL:
 

Schtrawzenigger

and the Baltic Fleet
Член од
9 јули 2013
Мислења
672
Поени од реакции
2.323
Абе сссссссссссссссссссссссссссве да ви ебам што ме дупевте таа вечер за јакната копилиња едни. :kuracc: Ме начекаа мртво пијано и ме дупчеа еј ццц какви клошари. :D
Имаме ја и Џонтра една легендарна минигеј слика од таа собиранка, гушнати на сепаре отштрафени од алкохол.

Хахахахахахахаха Кимо со двојчето, земал свиткал еден џоинт за 283788383838 луѓе, би го ољупил од ќотек му ебам тоа ромбоидната глава. Парва све ти ебам тебе, како е могуче да не се сеќавам само на тебе баш од таа вечер бе :yid:
Мора да се спомне и оној Штрафценегер, на Џонтра комшијата, УЗО нарача у кафич. :pos::pos: Требаше и една шопска да му нарачаме за да биде све комплет. :ROFLMAO:
WOW, WOW. Не знаеше алиштата кај му беа од што беше пијан, по бела маица и боксерици се шеташе по град ама знаел ја што сум пиел. :vozbud::vozbud::vozbud:
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.574
Поени од реакции
9.148
Абе Кобе ви бил "шемата" пошто не знаел на кај тера...па и вие не сфаќате у пм...
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.210
Поени од реакции
107.964
WOW, WOW. Не знаеше алиштата кај му беа од што беше пијан, по бела маица и боксерици се шеташе по град ама знаел ја што сум пиел. :vozbud::vozbud::vozbud:
Види го ја читал темава :pos: Последен пост во 2016 пишан битно го чита форумов и влезе да ме доодере. :pos:
 

Schtrawzenigger

and the Baltic Fleet
Член од
9 јули 2013
Мислења
672
Поени од реакции
2.323
Види го ја читал темава :pos: Последен пост во 2016 пишан битно го чита форумов и влезе да ме доодере. :pos:
Што збориш бе јаране, секоја недела победувам на KSC утакмиците.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.323
Поени од реакции
22.697
На Ска му е битно парва да дое, цицка дан ќе ти дае? :icon_lol:
Бдв има шанси да сум јуни там долу Македонија, така да имајте ме на ум.
Нормално дека ќе ми биде битно. До сега само со него сум си го погодил 100% муабетот.
Осеќам дека и со @PticaSelica може јако да се склопиме.
 
Член од
28 јуни 2022
Мислења
2.287
Поени од реакции
8.055
Да направиме посебна тема за Кафанска собиранка (30+)?
Од искуство, секако никој од помладиве кајганџии нема дојде, ќе се задоволат само со пишување на темава :D
зошто 30+? демек ние под 30 не пиеме? да не набројувам колку пати сум броел до десет ракии
 
Член од
10 мај 2022
Мислења
401
Поени од реакции
1.278
Штом главниот бос @Acid даде амин ќе ја биде собиранкава.
 
Член од
22 декември 2023
Мислења
223
Поени од реакции
196
За во биртија тамам си :)
Ти си постара од јајцето ја една година пред тебе родена ама ако ме викнат одааам
Автоматски споено мислење:

Лелее ама тешко се вклопувам во пишување ако не погрешам не сум жива ова цитатот за кај @Ocajna беше ја пак на друго место го стаив ебате раката
 

Kajgana Shop

На врв Bottom