Блам држава

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.133
Поени од реакции
18.131
Веќе пишав дека е ,,кичеец,,..од сиромашна фамилија одгледано од самохрана мајка(вмро-вка). Замина во скопје како талентиран кошаркар....и од тогаш никој не го видел све до сегашниве дијареи што почна да ги шири

дечкиве од СДС Кичево им е срам да прават муабет за него....доволно кажано
Нели од Кавадарци бил?
Или Кичево/Лавадарци тука негде им е.Исто како со северна...
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.980
Поени од реакции
14.763
Нели од Кавадарци бил?
Или Кичево/Лавадарци тука негде им е.Исто како со северна...
Сега живее во Кавадарци, а до некаде 18-19 годиншна возраст живееше во Кичево па во Скопје како надежен кошаркар.
Брат му и мајка му сеуште живеат во Кичево

Сум слушнал, но не сум сигурен дека неговата сопруга сега бргу се вработила во ТЕЦ Неготино за околу 50 000 плата, па овај мора сега да дудла
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.464
Поени од реакции
20.267

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.294
Поени од реакции
45.838
Многу сум сигурен дека оваа пресконференција за 8000 вакцини е на иницијатива на нашиот пријател и брат, господинот Александар Вучиќ и е потег со кој ем се мафта со очигледната супериорност, ем се пазари душата на чокајлијата.
Сериозно, Заев треба да излета од пат во некој ендек на враќање. Јас сум убеден дека не е свесен во колку различни димензии и основи на мајтап е подложен и он а со него и државичево во овој момент.

Големиот Западен играч на Балканот, оставен сам како сираче да се захфаљује по снеговиве на симболична милостињата од еден автократ на неитегрирана држава, која ја користеше наменски како закана за да се додвори на земјите како Бугарија, Грција и албанските џамахирии кои сите до еден му пратија кур од овца .

Уште еднаш ќе кажам, нека го фати сам воланот и нека одбере ендек, ако Радмила во колата , уште поубаво.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Многу сум сигурен дека оваа пресконференција за 8000 вакцини е на иницијатива на нашиот пријател и брат, господинот Александар Вучиќ и е потег со кој ем се мафта со очигледната супериорност, ем се пазари душата на чокајлијата.
Сериозно, Заев треба да излета од пат во некој ендек на враќање. Јас сум убеден дека не е свесен во колку различни димензии и основи на мајтап е подложен и он а со него и државичево во овој момент.

Големиот Западен играч на Балканот, оставен сам како сираче да се захфаљује по снеговиве на симболична милостињата од еден автократ на неитегрирана држава, која ја користеше наменски како закана за да се додвори на земјите како Бугарија, Грција и албанските џамахирии кои сите до еден му пратија кур од овца .

Уште еднаш ќе кажам, нека го фати сам воланот и нека одбере ендек, ако Радмила во колата , уште поубаво.


:icon_lol:
 
Член од
1 декември 2014
Мислења
2.243
Поени од реакции
4.447
И на Вучиќ му стана незгодно едно време од улизувањето на црепов и едно време му вика доста Зоране :D

Меanwhile очекувам Неџат, Дерала и Сарачини да го "распнат" Заев за како тоа испушти неколку пати да каже и сите граѓани на РСМ, а викаше само македонскиот народ :D
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.327
Поени од реакции
22.629
ako pocnuvaat da gi vakciniraat zdrastvenite rabotnici vo sreda znaci nema da se testiraat vakcinite... CHINA LIKES THIS.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Поише пари и ресурси се потрошија за пресов да се напраи, отколку за вакцините.

Иначе еве ги. :D
Ај барем нешто стигна.

Прегледај го приврзокот 284131
Сцена левел кога ќе купиш ТВ од Сетек и ќе го викнеш баџанакот да ти помогне да товарите. :icon_lol:

Којзнае што ни имаат пратено, да не почнеме да дткаме од нигде никаде :icon_lol:
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.844
Поени од реакции
24.280
Последно уредено:

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Најјакиот момент од примопредавањево е кога Вучич у суштина кажа „мило ми е што со овие вакцини ќе ја почнете вакцинацијата, ние веќе вакциниравме преку 600.000 луѓе“ :love:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom